Veiklos sritys » Ugdomieji projektai ir renginiai

Dalyvaujame tradicinius šokius puoselėjančiame Lietuvos mokyklų konkurse „Visa mokykla šoka“

Šilalės lopšelio-darželio „Žiogelis“ bendruomenė dalyvauja tradicinius šokius puoselėjančiame Lietuvos mokyklų konkurse „Visa mokykla šoka“. Jau nuo praėjusių metų spalio mėnesio ugdytiniai yra aktyviai mokomi įvairių liaudies šokių, kuriuos pademonstruoja per tradicines ir netradicines ugdymo įstaigos šventes.
2017 m. balandžio 11 d. Šilalės lopšelyje darželyje „Žiogelis“ lankėsi energinga Šilalės r. savivaldybės kultūros centro jaunimo folkloro ansamblio „Gers smuoks“ (vadovė I. Kėblienė ir J. Kažukauskienė) bei Šilalės Simono Gaudėšiaus gimnazijos būrelio „Etnokultūros studija“ (vadovė I. Kėblienė) jaunimo komanda, kuri pasipuošusi tautiniais kostiumais, Lietuvių liaudies šokių mokė lopšelio-darželio „Žiogelis“ viduriniųjų ir vyresniųjų grupių vaikučius, pedagogus ir kt. įstaigos darbuotojus.
Po linksmų šokių ir žaidimų direktorė D. Kutniauskienė svečiams tarė padėkos žodį, įteikė dovaną – vaisių asorti, palinkėjo dar ilgai, energingai puoselėti tautinius šokius ir savo inicialais papuošė Šilalės kultūros centro autobusiuką.

Kristina Ačė, Šilalės lopšelio-darželio „Žiogelis“ direktoriaus pavaduotoja ugdymui
Autorės ir G. Juškaitės nuotraukos

2017-04-13