Veiklos sritys » Ugdomieji projektai ir renginiai

Kviečiame ikimokyklinių įstaigų komandas į projekto „Futboliukas. Kiškis Hansas žaidžia futbolą“ baigiamąjį renginį

Šilalės lopšelis-darželis „Žiogelis“ dalyvauja Lietuvos futbolo federacijos ir Lietuvos masinio futbolo asociacijos įgyvendinamos ilgalaikės masinio futbolo programos „Sugrąžinkime vaikus į stadionus“  2016-2017 metais vykdomame projekte „Futboliukas. Kiškis Hansas žaidžia futbolą“.

2017 m. sausio 12 – 26 d. Šilalės lopšelyje-darželyje „Žiogelis“ vykdomos projekto veiklos, kurių baigiamasis renginys numatomas 2017 m. sausio 26 d., 15.00 val.  Kviečiame ikimokyklinukų komandas dalyvauti Šilalės rajono ikimokyklinio ugdymo įstaigų vaikų sportinėse varžybose „Futboliukas 2017“.

Komandų registracija vyksta iki 2017 m. sausio 20 d. el. p. kristina.ace@inbox.lt  (reikia užpildyti dalyvio anketą, esančią nuostatų priede).

Šilalės rajono ikimokyklinių ugdymo įstaigų vaikų sportinių varžybų „Futboliukas 2017" nuostatai.

Projekto „Futboliukas. Kiškis Hansas žaidžia futbolą“ koordinatorė

Kristina Ačė,

Šilalės lopšelio-darželio „Žiogelis“ direktoriaus pavaduotoja ugdymui

2017-01-12