Ugdymas » Projektai ir renginiai

VAIKAI MOKOSI VOKIEČIŲ KALBĄ ŽAISDAMI FUTBOLIUKĄ

2016-2017 m. m. pradžioje Šilalės lopšelis-darželis „Žiogelis“ pradėjo vykdyti projektą „Vokiečių kalba ankstyvajame ugdyme su Kiškiu Hansu".

2017-01-31

Kviečiame ikimokyklinių įstaigų komandas į projekto „Futboliukas. Kiškis Hansas žaidžia futbolą“ baigiamąjį renginį

Šilalės lopšelis-darželis „Žiogelis“ dalyvauja Lietuvos futbolo federacijos ir Lietuvos masinio futbolo asociacijos įgyvendinamos ilgalaikės masinio futbolo programos „Sugrąžinkime vaikus į stadionus“  2016-2017 metais vykdomame projekte „Futboliukas. Kiškis Hansas žaidžia futbolą“.

2017-01-12

Pasiekėme Lietuvos rekordą „Masiškiausia vaikų su žaislinėmis mašinomis eisena“

2016 m. rugsėjo  21 d. Šilalės gatvėmis šurmuliavo 472 vaikų eisena, kurios tikslas – Tarptautinės dienos be automobilio proga atkreipti visų dėmesį į aplinkos užterštumo mažinimą.

2016-11-07

Projekto „Oranžinio traukinio kelionė per Lietuvą“ baigiamoji šventė

Nors ir lijo lietus, šiandien mūsų kieme šurmuliavo „Moliūgo šventės" dalyviai.

2016-10-07

KOGNITYVINIŲ GEBĖJIMŲ UGDYMO PROJEKTAS „AŠ IR GAMTA“

Šilalės lopšelio-darželio „Žiogelis“ bendruomenė prisijungė prie iniciatyvos „Atverk duris vasarai“, kurią vasaros metu organizuoja Švietimo ir mokslo ministerija, Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras ir Lietuvos vaikų ir jaunimo centras.

2016-08-16