Veiklos sritys » Ugdomieji projektai ir renginiai

Paminėta Pasaulinė gyvūnų diena

Visame pasaulyje kiekvienais metais spalio 4 d. yra minima Pasaulinė gyvūnų diena, kurios tikslas – paskatinti susimąstyti apie gyvūnijos apsaugą.

Šilalės lopšelio-darželio „Žiogelis“ auklėtojos V. Juzaitienė ir I. Kazlauskienė šiai dienai paminėti ir atkreipti dėmesį į beglobius gyvūnus  inicijavo akciją „Gyvūnas – žmogaus draugas“.

Akcijos metu visą savaitę grupėse auklėtojos mokė vaikus apie gyvūnus, jų priežiūrą ir elgesį su jais, lopšelio-darželio ugdytiniai dalyvavo dekoratyvinių triušiukų parodoje, kurios metu galėjo paglostyti  nuostabaus grožio triušelius. Už parodą dėkojame triušių augintojai Renatai (Jucaičių k., Šilalės r.).

Viduriniųjų ir vyresniųjų grupių ugdytiniai, kartu su pedagogėmis, dalyvavo Lietuvos gyvūnų globos draugijos Tauragės skyriaus vadovo Sigito Klymanto edukacinėje paskaitoje apie gyvūnus.

O didžiausia dovana ir puikus akcijos finišas – visos  lopšelio-darželio bendruomenės paaukotas maistas beglobiams gyvūnams.

Nuoširdžiai dėkojame visiems, akcijos iniciatorėms, ugdytiniams, tėveliams, pedagogėms ir kt., kurie prisidėjo prie šios akcijos. Tikimės, kad įstaigos ir tėvų bendras darbas, bendro tikslo siekimas vaikams buvo puikus pavyzdys, kaip reikia mylėti gyvūnėlius.

Kristina Ačė,

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui,