Veiklos sritys » Ugdomieji projektai ir renginiai

Pasiekėme Lietuvos rekordą „Masiškiausia vaikų su žaislinėmis mašinomis eisena“

2016 m. rugsėjo  21 d. Šilalės gatvėmis šurmuliavo 472 vaikų eisena, kurios tikslas – Tarptautinės dienos be automobilio proga atkreipti visų dėmesį į aplinkos užterštumo mažinimą.

Labai džiaugiamės, kad mūsų pastangos buvo įvertintos, nes siektas rekordas „Masiškiausia vaikų su žaislinėmis mašinomis eisena" patvirtintas ir Šilalės lopšelis-darželis „Žiogelis“ įtrauktas į Lietuvos rekordų knygą.

Norime dar kartą  nuoširdžiai padėkoti visiems, kurie prisidėjo prie renginio organizavimo: garsiam Lietuvos lenktynininkui Benediktui Vanagui ir jo padėjėjai Raimondai Cukurienei, iniciatorei Vilmai Juzaitienei, vaikučiams, jų tėveliams, auklėtojoms, auklytėms,  Šilalės rajono merui Jonui Gudauskui, Rimai Norvilienei, Daliai Danylienei, Domui Ūksui, visiems Šilalės lopšelio-darželio „Žiogelis“ administracijos darbuotojams, Šilalės kultūros centro darbuotojams, Šilalės r. savivaldybės kultūros centro pučiamųjų instrumentų orkestrui (vad. Zigmas Levickis) bei choreografinei grupei (vad. Laima Andrejauskienė), Jauniesiems policijos rėmėjams, Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Šilalės rajono policijos komisariato atstovams už saugumą, Lietuvos policijos simboliui – šuniukui Amsiui, savanoriams, Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazijos šauliams, UAB „Šilalės komunalinis ūkis“. Už atšvaitus dėkojame VĮ Tauragės regiono kelių Saugaus eismo ir kelių priežiūros skyriaus viršininkui Raimondui Pociui, už pagalbą organizuojant renginį ir dovanas tariame ačiū Šilalės rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro darbuotojoms (Raimondai Lekavičienei, Tomai Voverienei, Jurgitai Valančienei).

Kristina Ačė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui

2016-11-07