Ugdymas » Tarptautiniai projektai

„Ančiukų“ grupės ugdytiniai - eTwinning projekto „Show and Tell - zeigen und erzählen“ dalis

„Ančiukų“ grupė (pedagogės Rasa Žygaitienė ir Sigita Bartkuvienė, nuotraukoje trūksta tik auklėtojų padėjėjos Marijos) dalyvauja eTwinning projekte „Show and Tell - zeigen und erzählen“.

2019-02-05

Dalyvaujame eTwinning projekte „Compelling and healthful learning“

Šilalės lopšelio-darželio „Žiogelis“ auklėtoja Ona Dajorienė kartu su „Pelėdžiukų“ gr. ugdytiniais dalyvauja eTwinning projekte „Compelling and healthful learning“.

2018 m. rugsėjo 27 – 29 d. Bad Honnefo mieste (Vokietijoje) ikimokyklinio ugdymo, pagrindinių mokyklų pedagogai, įstaigų vadovai, direktorių pavaduotojai ugdymui iš Vokietijos, Olandijos, Austrijos, Slovakijos, Slovėnijos, Čekijos, Vengrijos, Kipro ir Lietuvos dalyvavo „eTwinning“ kontaktiniame seminare.