Veiklos sritys » Tarptautiniai ugdomieji projektai

„Ančiukų“ grupės ugdytiniai - eTwinning projekto „Show and Tell - zeigen und erzählen“ dalis

„Ančiukų“ grupė (pedagogės Rasa Žygaitienė ir Sigita Bartkuvienė) dalyvauja eTwinning projekte „Show and Tell - zeigen und erzählen“.

Projekto tikslas - mokantis vokiečių ir anglų kalbas, pristatyti savo šalies kultūrą, tradicijas, ugdymo erdves, pasidalinti gerąja patirtimi ir ugdymo metodais.
Ši šauni kompanija projekto partneriams iš Vokietijos, Suomijos ir Olandijos pristato savo veiklas iš Šilalės lopšelio-darželio „Žiogelis“ gyvenimo ir dalinasi darbo su ikimokyklinio amžiaus vaikais metodais bei patirtimi.
Dėkojame pedagogėms už norą tobulėti ir dalintis gėriu, kurį kuriate.

Kristina Ačė,

Šilalės lopšelio-darželio „Žiogelis“ direktoriaus pavaduotoja ugdymui

2019-02-05