Paminėta „Mokslo ir žinių diena“

Su nauja pradžia visą lopšelio-darželio bendruomenę!
„Mokslo ir žinių dieną“ Šilalės lopšelis-darželės „Žiogelis“ atšventė, kaip visada su daugybe pramogų ir su puikia nuotaika.

Šventę rėmė mūsų patys šauniausi rėmėjai ir partneriai:
Aivaras Mirauskas, UAB "AK Service" direktorius skyrė didžiausią finansinę paramą;
Aurelija Jurčienė suteikė galimybę visiems šventės dalyviams išbandyti jenga kaladėlių žaidimą;

Parduotuvė „Sodui daržui ūkiui“ padovanojo nuostabias gėles;
Gintarė ir Edgaras Augiai finansiškai prisidėjo prie šventės organizavimo;
Buvo ir rėmėjų, kurie parėmė, bet nenorėjo būti paviešinti. Ačiū jiems.

Dėkojame partneriams - Šilalės viešoji biblioteka.

Ačiū tariame direktoriui Valdui Urniežiui, kuris visada padeda įgyvendinti visas mūsų idėjas.

Nuoširdi padėka šventės organizavimo darbo grupei:
Genovaitei Pauliuvienei, Daivai Kasiliauskienei, Onutei Dajorienei, Indrai Macienei, Jovitai Aužbikavičienei, Dovilei Vitartienei, Ingai Kazlauskienei, Onai Mikutienei, Simonai Zakaraitei, Kristinai Kelpšienei, Juditai Mačijauskienei, Rasai Lukošienei.

Ačiū visiems, prisidėjusiems prie džiaugsmo vaikučiams kūrimo, papildomis rankomis: Astai Bukauskienei, Ritai Kinderytei, Laimai Gotautienei, Vytautui Vaičekauskui, Virginijui Čepauskui, Zigmantui ir visiems visiems, kurie padėjote sukurti šventę.

Kristina Ačė
Direktoriaus pavaduotoja ugdymui