Su puikiais įspūdžiais grįžome iš vaikų konferencijos

2024 m. gegužės 24 d. dalyvavome Šilalės r. Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazijoje vykusioje Šilalės r. ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo įstaigų metodinėje – praktinėje STREAM vaikų konferencijoje „Mažam delne pasaką nešu“, kurios tikslas - skatinti ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų kalbėjimo ir klausymo įgūdžius, saviraišką, kūrybiškumą.

Vaikų konferencijoje mūsų įstaigą atstovavo 3 ugdytiniai ir jų pedagogai.

„Bitučių“ gr. ugdytinė Lėja Šiurytė pristatė pranešimą „Morkytės kelionė STREAM šalyje“ (mokytoja Kristina Kelpšienė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui Kristina Ačė).

„Meškučių“ gr. ugdytinis Adrijus Pilitauskas pristatė pranešimą „Zuikis puikis“ (mokytoja Daiva Pilypienė).

„Pelėdžiukų“ gr. ugdytinė Rustė Patricija Baliutavičiūtė pristatė pranešimą „Drambliukų šeima“ (mokytoja Monika Čapaitė).

Nuoširdus ačiū:
vaikams - už drąsą;
tėveliams - už pagalbą,
pedagogams - už kūrybiškumą ir norą vaikams suteikti kiek įmanoma daugiau gyvenimiškos patirties.

Visi pranešimai buvo unikalūs ir nuostabūs, o po rimtos mokslinės dalies organizatoriai pasirūpino, kad į savo įstaigas parsineštumėme plačias šypsenas.

Ooooo taip, taip ir buvo!!!

Parvykome puikiai nusiteikę, nes Kakė Makė nusivedė mus į žaidimų kambarį.

Jūs net neįsivaizduojate, kiek šaunių akimirkų patyrėme.

Labai dėkojame konferencijos organizatoriams - Šilalės r. Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazijos kolektyvui!

Viskas buvo nuostabu!

Kristina Ačė