Struktūra ir kontaktai » Naujienos

Mažieji ,,Bitučių“ ugdytiniai svečiavosi Brigados generolo Motiejaus Pečiulionio Artilerijos batalione

Balandžio  4 dieną, mūsų grupės ugdytiniai turėjo ypatingą galimybę apsilankyti kareivinėse ir iš arti susipažinti su karių gyvenimu. Ši kelionė paliko neišdildomų įspūdžių!

Vos atvykę vaikai buvo svetingai sutikti ir pakviesti apžiūrėti karinę techniką, lipo į didžiules karines mašinas, stebėjome kaip atrodo ginklai, o kai kurie net bandė užsidėti šalmą, liemenę. Apžiūrėjome kareivių gyvenamąsias patalpas, sužinojome jų dienotvarkę.

Aplankėme ir kareivių sporto salę, sporto aikštyną bei treniruoklių kambarį. Vaikai sužinojo, kokius pratimus atlieka kariai, kad išliktų stiprūs ir ištvermingi.

Dar viena stotelė buvo kareivių valgykla. Mažieji sužinojo, ką valgo kariškiai, kaip ruošiami jų pietūs ir kokia svarbi subalansuota mityba. Netgi  mus pavaišino vaisiais bei sultimis.

Iš šios kelionės grįžome pilni įspūdžių, naujų žinių ir  šiek tiek pajutę, ką reiškia būti kareiviu. Galbūt šis apsilankymas įkvėps būsimą profesijos pasirinkimą. Nuoširdžiai dėkojame už šiltą priėmimą visam Brigados generolo Motiejaus Pečiulionio artilerijos bataliono vadovybei bei visuomenės informavimo specialistei Irmai Krušienei.