Struktūra ir kontaktai » Naujienos

Lopšelyje-darželyje vyko savaitinis projektas „Spalvų karuselė“
Lopšelyje-darželyje vyko savaitinis projektas „Spalvų karuselė“

Sausio 17-21 dienomis Šilalės lopšelyje-darželyje ,,Žiogelis“ vyko savaitinis projektas ,,Spalvų karuselė“.

Projekto tikslas - per žaidybinę, pažintinę bei STEAM veiklas supažindinti ugdytinius su pagrindinėmis spalvomis bei jų atspalviais, ugdyti gebėjimą pažinti, išmokti, įvardinti spalvas.

Šiame projekte dalyvavo 11 grupių, kurie pačiomis nuotaikingiausiomis spalvomis puošė grupės erdves. Visą savaitę ne tik vaikai, bet ir jų šeimos nariai (nes tėveliai kiekvieną sieną vaikus rengė nurodytomis spalvomis) gyveno ir žaidė spalvų pasaulyje.

Kiekvieną dieną grupėse vaikai gaudavo Spalvų fėjos laišką su užduotimis, kurios buvo ir įdomios, ir skatinančios kurti, ieškoti, skanauti, eksperimentuoti ir visaip kitaip pasinerti į netikėtą ir spalvotą atradimų pasaulį.

Pedagogės paruošė aplinką taip, kad ugdytiniai galėtų tyrinėti ir stebėti spalvas.

Šį spalvotą projektą pedagogės integravo į kasdienes ugdomiąsias veiklas bei pritaikė visose ugdymo srityse - ugdė vaikų kalbą, suvokimą, mąstymą, atmintį, smulkiąją motoriką, matematiką, aplinkos pažinimą, meninę veiklą ir t.t.

Smagu, kad projekto metu spalvos atsispindėjo ne tik ugdytinių, pedagogų, bet ir viso darželio kolektyvo aprangoje ir aplinkoje.

 

Projekto iniciatorės 

Ikimokyklinio ugdymo mokytojos D. Kasiliauskienė, V. Leščauskienė, R. Žygaitienė, K. Kelpšienė

Nuotraukos grupių pedagogių

2022-01-21