Struktūra ir kontaktai » Apie mus

Šilalės lopšelis-darželis „Žiogelis“

Teisinė forma –  viešasis juridinis asmuo, veikiantis kaip savivaldybės biudžetinė įstaiga, turinti juridinio asmens teises.

Juridinio asmens kodas 290325230

Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre

Buveinės adresas:

Kovo 11-osios g. 22, 75124 Šilalė

Telefonas (8 449) 74 496

El. paštas ziogelis@inbox.lt

Interneto svetainė www.silalesdarzelis.lt

♦Šilalės lopšelis-darželis „Žiogelis“ įkurtas 1989 m. sausio 9 d.

♦Atkūrus Lietuvos nepriklausomybę pradėjo mažėti ugdytinių, keitėsi darbuotojai.

♦1993 m. vienos lopšelio-darželio grupės patalpose buvo įkurta Katalikiškoji pradinė mokykla.

♦1998 m. vietoj pradinės mokyklos įsteigta viena specialių poreikių vaikų grupė, kurioje buvo ugdomi vaikai su kompleksine negalia. Ši grupė tapo savaitinė.

♦Nuo 2000 m. priešmokyklinių vaikų grupės mokosi pradinėse mokyklose/ progimnazijoje.

♦Nuo 2000 m. įstaiga yra įtraukta į Lietuvos sveikatą stiprinančių mokyklų, turinčių sveikatos priežiūros įstaigos statusą, sąrašą, o nuo 2008 m. Šilalės lopšelis-darželis „Žiogelis“ gavo asmens sveikatos priežiūros licenciją

Steigėjai: