Struktūra ir kontaktai » Naujienos


Ikimokyklinio amžiaus vaikai ne tik mėgsta žaisti, draugauti su bendraamžiais, bet yra ir ypač smalsūs, jie turi daug klausimų ne tik apie juos supančią aplinką, bet ir apie visą pasaulį. 

 

Kad „Kiškučių“ grupės vaikai lengviau suvoktų koks yra įvairus ir skirtingas pasaulis, prisijungėme prie eTwinning tarptautinio projekto „Pasaulis nuspalvintas skirtingai“ (angl. ,,A world colored with difference“) ir bandysime kartu su užsienio šalių bendraamžiais (Turkijos, Graikijos, Bulgarijos, Rumunijos, Italijos) išsiaiškinti kuo įvairios šalys yra skirtingos, o kuo panašios.

 

2024-02-26
 

plačiau
Kviečiame ugdytinių tėvus/globėjus prisijungti prie besimokančių darželių tinklo 2024!!!

 

Kadangi vaiko ateities pamatas yra kuriamas ne tik darželyje, bet ir šeimoje, kviečiame visus ugdytinių tėvelius/globėjus prisijungti prie BESIMOKANČIŲ DARŽELIŲ TINKLO 2024.

 

Artimiausi programos mokymai tėveliams:

 

Mokymai „Ekranų nauda, žala ir ribos vaikams“. Lekt. Indrė Neimantė. (Vasario 28 d. 12:00-13:30 val.)
Mokymai „Vaikų žaidimai ir žaislai. Kokią įtaką vaiko raidai turi per didelis kiekis žaislų?“. Lekt. Indrė Neimantė. (Kovo 21 d. 12:00-13:30 val.)
Mokymai „Spec. ugdymosi poreikių turinčių vaikų apžvalga: ką daryti mokytojui, specialistams ir tėvams?“. Lekt. Gabrielė Tervidytė-Arandi. (Balandžio 2 d. 13:00-14:30 val.)
Mokymai „Kaip žinoti, ar mano vaikui jau bėda ar dar išaugs?“. Lekt. Gabrielė Tervidytė-Arandi. (Balandžio 16 d. 12:00-13:30 val.)
Konsultacija tėvams apie specialiųjų ugdymosi poreikių turinčius vaikus. Lekt. Gabrielė Tervidytė-Arandi. (Balandžio 30 d. 12:00-13:30 val.)

 

DĖL REGISTRACIJOS!!!

Elektroniniame dienyne „Mūsų darželis“ visiems ugdytinių tėvams/globėjams išsiunčiami pranešimai su prisijungimo prie programos informacija. Jei kažkas negavote informacijos, kviečiame parašyti el. paštu kristina.ace@inbox.lt arba skambinti mob.: 867342631. 

 

Kristina Ačė

direktoriaus pavaduotoja ugdymui

2024-02-23

Sveikiname visus su Lietuvos valstybės atkūrimo diena!!!


Paminėjome Lietuvos valstybės atkūrimo dieną.

Vaikučiai, pasipuošę tautiniais rūbais bei geltona, žalia ir raudona spalva, Lietuvai skyrė dainas, šokius, eiles ir viską, kas gražiausia.


Šventėje dalyvavo ir sveikinimo žodžius tarė bei vaikų dovanomis Lietuvai džiaugėsi Šilalės rajono savivaldybės mero pavaduotoja Jolanta Skrodenienė bei l.e. direktoriaus pareigas Valdas Urniežius.


Dėkojame visai „Nykštukų“ gr. bendruomenei už šventės organizavimą: Silvai Bytautienei, Simonai Zakaraitei, Linai Gudauskienei ir, žinoma, ačiū muzikos pedagogei Genovaitei Pauliuvienei.

 

Kristina Ačė,

direktoriaus pavaduotoja ugdymui

Autorės nuotrauka

Kviečiame dalyvauti Šilalės rajono ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų meninio skaitymo konkurse „Lietuvėle, tu graži!“


Kviečiame Šilalės rajono ugdymo įstaigų vaikus ir pedagogus dalyvauti meninio skaitymo

konkurse, kuriuo kasmet minime Kovo 11-ąją.

 

Konkurso tikslas – puoselėti tautinę ir pilietinę savimonę, istorinę atmintį, skatinant vaikų kūrybiškumą, meninio žodžio supratimą.

 

Meninis skaitymo konkursas organizuojamas ir jo dalyviai vertinami 5 amžiaus grupėse:

1. 3 metų grupė,

2. 4 metų grupė,

3. 5 metų grupė,

4. 6 metų grupė,

5. Žemaitiškos tarmės grupė (įvairaus amžiaus).

 

Konkurso dalyviai apdovanojami Šilalės lopšelio-darželio „Žiogelis“ direktoriaus padėkomis, o nugalėtojai – Šilalės rajono mero padėkos raštais bei dovanėlėmis.

 

Konkurso nuostatai


II etapo registracijos forma (būtina užsiregistruoti iki 2024 m. kovo 6 d.)


Organizatoriai:
Šilalės lopšelis-darželis „Žiogelis" ir
Šilalės rajono savivaldybė
 

 

Vasario 13 d. visa Lietuva iš šalies vijo žiemą. Ne išimtis ir Šilalės lopšelis-darželis „Žiogelis“, nes ir mes triukšmavome, šokome ir visais kitais būdais norėjome atsikratyti žiemos.

 

 

Dėkojame šventės organizatorėms: Sigitai Bartkuvienei, Jovitai Aužbikavičienei, Monikai Čapaitei, Kristinai Kelpšienei, Daivai Pilypienei, Daivai Kasiliauskienei, Genovaitei Pauliuvienei ir, žinoma, „Drugelių“ gr. ugdytinės Andrėjos tėčiui Donatui Karašui už įgarsinimą.

 

Kanapinis, su vaikučių pagalba, nugalėjo Lašininį, todėl nekantriai laukiame pavasario, žalumos ir šilumos.

 

Ačiū šeimininkėms už gardžius blynus ir šiltą arbatą.


Kristina Ačė,
Direktoriaus pavaduotoja ugdymui
Autorės nuotraukos

2024-02-14

plačiau
Kviečiame visus į užgavėnių šventę

     

2024 m. sausio 29 d. Palangoje vyko dešimtasis Lietuvos mažųjų žaidynių (LTMŽ) praktinis seminaras “Alfa kartos vaikų fizinis aktyvumas. Dešimtmečio patikrintos praktikos”, kuriame dalyvavo ir mūsų kūno kultūros pedagogė Indra Macienė.

 

Nuotraukos organizatorių

2024-02-02

plačiau
Padėka už dalyvavimą pilietinėje iniciatyvoje „Pergalės šviesa“

Šilalės lopšelis-darželis „Žiogelis“ ieško vyr. buhalterio (-ės)!!!

 

Pretendentus kviečiame dokumentus teikti per Valstybės tarnybos valdymo informacinę sistemą.
 

Kol mus džiugina sniegas, būtina pasimėgauti jo teikiamais malonumais.

Dalyvavome estafetėse!
Lipdėme sniego senius!
Kūrėme spalvotus meno kūrinius!
Išdykavome!
Dalyvavome sniego mūšyje!

Už nuostabią šventę dėkojame šauniai darbo grupei: kūno kultūros pedagogei Indrai Macienei, muzikos mokytojai Genovaitė Pauliuvienė , ikimokyklinio ugdymo mokytojoms Daiva Bogužienė ir Inga Mylimienė , sveikatos specialistei Virginija Kutniauskiene !!!

Kristina Ačė,
Nuotraukos autorės, Onos Mikutienės, Ingridos Liorančienės ir Daivos Bogužienės

plačiau