Veiklos sritys » Ugdomieji projektai ir renginiai

Kviečiame dalyvauti rajoniniame inovatyviame konkurse-viktorinoje „Aš ir tu - pažinkime Lietuvą kartu!“.

plačiau

Kviečiame dalyvauti tarptautinėje ikimokyklinių ir priešmokyklinių amžiaus vaikų STEAM kūrybinių darbų fotografijų parodoje “ Medžiai be lapų, daug ką jie pasako”

Parodos tikslas - pastebėti, tikslinti ir praplėsti supratimą apie medžio ir krūmo sandarą, šakų išsidėstymą, atskirų augalo dalių funkcijas ir perteikti juos vaikų kūrybinėse veiklose pasitelkiant STEAM metodiką.

Parodos nuostatai.

plačiau
Prisijungėme prie kalėdinės akcijos „Papuošk savo miestą“

Šilalės lopšelio-darželio „Žiogelis“ bendruomenė prisijungė prie kalėdinės akcijos „Papuošk savo miestą“. 

 

plačiau
„KIŠKUČIŲ“ GR. UGDYTINIAI DALYVAUJA UGDOMAJAME ETWINNING PROJEKTE „STEAM RUDUO“

Geras dėde Rudenėli,

Kas ten tavo pintinėj?

 

Taip Šilalės lopšelio-darželio „Žiogelis“ „Kiškučių“ grupės vaikučiai kreipėsi į atskubėjusį rudenėlį ir ne tik apžiūrinėjo Rudenėlio pintinę, bet ir prisijungė prie respublikinio eTwinning projekto „STEAM RUDUO“.

plačiau
PABAIGĖME RESPUBLIKINĮ IKIMOKYKLINIO UGDYMO ĮSTAIGŲ BENDRUOMENIŲ EKOLOGINĮ-ETNINĮ ŠVIETIMO PROJEKTĄ „UŽAUGINSIU PATS DUONELĘ!“

Nors už lango jau vėlyvas ruduo ir visi darbai, susiję su duonos auginimu, jau senai nudirbti, bet vaikučiai eidami pro tuščias daržo lysves nuolat prisimena, kaip smagu buvo vasarą pabraidyti po javų lauko labirintą...

 

 

plačiau
Paminėjome tarptautinę tolerancijos dieną!

Kaip ir kiekvienais metais, taip pat ir šiemet Šilalės lopšelio-darželio „Žiogelis“ bendruomenė minėjo tarptautinę tolerancijos dieną.

 

2021-11-17


 

plačiau
Įrengtas lauko sveikatingumo takelis

Šiuos mokslo metus pradėjome su atnaujinta Šilalės lopšelio-darželio „Žiogelis“ ikimokyklinio ugdymo programa „Žiogelio takeliu“. Vienas iš programos prioritetų - ugdymą tęsti lopšelio-darželio „Žiogelis“ lauko erdvėje. Ta proga lopšelio-darželio teritorijoje įrengtas lauko sveikatingumo takelis. 

 

 

plačiau
Paminėjome Judėjimo sveikatos labui dieną ir sudalyvavome respublikiniame projekte „Kamuolio diena 2021“

Gegužės mėnuo - puikus metas tiek mažiems, tiek dideliems laiką leisti gryname ore.

 

2021-05-21
 

plačiau


Šilalės lopšelio-darželio „Žiogelis“ ugdytiniai dalyvauja 2021 m. Lietuvos vaikų ir moksleivių – lietuvių liaudies kūrybos atlikėjų – konkurse „TRAMTATULIS“.
2021-03-25
 

plačiau
Užgavėnės 2021 m.