„Bitučių“ gr. ugdytiniai dalyvavo Tarptautinės neįgaliųjų žmonių dienos minėjimo šventėje

Kiekvienais metais gruodžio 3 d. yra minima Tarptautinė neįgaliųjų žmonių diena. Ta proga gruodžio 4 d. Šilalės lopšelio-darželio „Žiogelis“ „Bitučių“ grupės ugdytiniai lankėsi Šilalės viešojoje bibliotekoje, kur vyko Tarptautinės neįgaliųjų dienos minėjimas.

2017-12-08

KVIETIMAS

Kvietimas.

Mažos rankytės - tiltas į ateitį

Šilalės lopšelio-darželio "Žiogelis" bendruomenė dalyvauja Tarptautinės komisijos nacių ir sovietinio okupacinių režimų nusikalstamumams Lietuvoje įvertinti jau 16-tus metus inicijuotoje pilietinėje iniciatyvoje, skirtoje Tarptautinę tolerancijos dieną paminėti.

2017-11-17

Saugaus eismo praktiniai užsiėmimai

Lietuvos automobilių kelių direkcijos prie Susisiekimo ministerijos įskaitinių eismo įvykių statistikos Lietuvoje duomenimis 2016 m. didžiausias žuvusių asmenų skaičius užregistruotas spalio mėnesį. Būtent dėl šios priežasties šį mėnesį Šilalės lopšelyje-darželyje „Žiogelis“ inicijuoti saugaus eismo praktiniai užsiėmimai ikimokyklinio amžiaus vaikams.

2017-10-20

Akimirkos iš Tarptautinės mokytojų dienos

Viena diena su puikiu mokytoju yra geriau nei tūkstantis dienų stropaus mokymosi (Japonų patarlė).

2017-10-09

Šilalės lopšelio-darželio „Žiogelis“ ugdytiniai aktyviai mokosi šokti tautinius šokius

Šilalės lopšelio-darželio „Žiogelis“ bendruomenė ugdytiniams aktyviai skiepija tautiškumą ir pilietiškumą. Lopšelį-darželį lankantys vaikai išmoksta giedoti Tautišką giesmę, mokosi tradicinių švenčių papročių, istorijos ir, žinoma, liaudies šokių.

2017-09-18

DARŽELINUKAI MOKĖSI SAUGAUS ELGESIO PRIE VANDENS TELKINIŲ IR KAIP ELGTIS KILUS GAISRUI

Šilalės lopšelyje-darželyje „Žiogelis“ lankėsi Tauragės apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos Šilalės priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos Valstybinės priešgaisrinės priežiūros poskyrio vyresnioji inspektorė Laima Kazlauskienė, inspektorius Raimondas Matutis ir budintis ugniagesys gelbėtojas Simas Šlevinskis.

2017-09-14

Ugdytinių piešinių paroda

Šilalės viešojoje bibliotekoje veikia Šilalės lopšelio-darželio „Žiogelis“ ugdytinių piešinių paroda.

Sveikiname su Mokslo ir žinių diena!!!

Gražiausia įstaigos aplinka 2017 m.

Šilalės lopšelio-darželio „Žiogelis" bendruomenei skirta Šilalės rajono mero Jono Gudausko padėka už Šilalės miesto 2017 m. gražiausiai tvarkomą įstaigos aplinką.