Mes spaudoje

2022-04-21 elektroniniame žurnale „Švietimo naujienos“ skelbiamas straipsnis „Ikimokyklinukai dalyvavo prevenciniame projekte „Be patyčių“

Skaitykite daugiau: https://www.svietimonaujienos.lt/ikimokyklinukai-dalyvavo-prevenciniame-projekte-be-patyciu/

2022-02-03 elektroniniame žurnale „Švietimo naujienos“ skelbiamas straipsniukas „Spalvų karuselė“.

2022-01-07 Nr. 2. Šilalės rajono laikraštyje „Šilalės artojas“ išspausdintas straipsnis „Kalėdų miestelis“.

Nuoroda į straipsnį „Mano klimato dirbtuvės“.

Šilalės lopšelis-darželis „Žiogelis“ – ikimokyklinio ugdymo įstaiga, kurioje dirbantys pedagogai siekia veiksmingų ugdymo metodų. Šiam tikslui pasiekti ugdymo procesas yra nuolatos atnaujinamas įvairiomis edukacinėmis priemonėmis ir pažangiausiomis programomis, orientuotomis į šiandieninio vaiko poreikius, pažinimo galių plėtotę.

2018-03-23 „Švietimo naujienos“ publikuotą straipsnį kviečiame skaityti čia.

2018-03-23 „Regionų naujienos“ publikuotą straipsnį kviečiame skaityti čia.

____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

2018 m. kovo 8 d. Šilalės lopšelio-darželio „Žiogelis“ „Saulučių“ grupės ugdytiniai kartu su pedagogėmis sveikino Šilalės rajono medikus.

2018-03-13 „Šilalės artojas“ publikuoto straipsnio dalį galite skaityti čia.

Jau dešimti metai Šilalės lopšelio-darželio „Žiogelis“ bendruomenė Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dieną pamini organizuodama Šilalės rajono ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų plakatų ir meninio skaitymo konkursą „Lietuvėle, tu graži!“.

Visą 2017-03-14 ikimokyklinis.lt publikuotą straipsnį kviečiame skaityti čia.

Atnaujinta 2022-02-03