Struktūra ir kontaktai » Naujienos

Trys karaliai. Atsisveikinimas su Kalėdų eglute.

Nutilus šventiniam šurmuliui sausio mėn.6 dieną lopšelį - darželį "Žiogelis" aplankė Trys karaliai:

Kasparas, Baltazaras ir Merkelis. Su savimi Karaliai nešėsi po dovaną - aukso, smilkalų ir miros. Tuo metu, nykštukas Pykštukas kvietė vaikučius atsisveikinti su Kalėdų eglute. Kad eglutei nebūtų liūdna iškeliauti, vaikai jai padovanojo linksmas daineles, nuoširdžius palinkėjimus ir žaidimus.

plačiau
Susitikimas su Kalėdų seneliu

Gruodžio mėnuo tai paskutinis metų mėnuo. Susikaupimo ir linksmybių metas. O ypač Kalėdinio šurmulio laukia mažieji vaikai.
 

plačiau

Gruodžio 13 d. 15.45 val. prasidėjęs smagus renginys "Kalėdinio kalnelio įžiebimas" atnešė į lopšelį - darželį "Žiogelis"  šventinį džiaugsmą.

plačiau

Tebūnie Jums geras rytas,

Kai žiema vėl žemę nubučiuos,

Ir kai žodžiai gerumu pavirtę

Tūps lyg paukščiai ištiestuos delnuos....

plačiau
Projekto „Lino grožis ir skonis“ akimirkos

Štai ir baigėsi, Šilalės lopšelio-darželio „Žiogelis“, respublikinis ikimokyklinio ugdymo įstaigų bendruomenių ekologinis-etninis  švietimo projektas „Lino grožis ir skonis“. Projekto organizatoriai: Šilalės lopšelio-darželio „Žiogelis“ direktorė Dalia Kutniauskienė, direktorės pavaduotoja ugdymui Kristina Ačė, ikimokyklinio ugdymo mokytojos: Sigita Bartkuvienė, Daiva Pilypienė, Rasa Žygaitienė. 

plačiau
Ragavome linų sėklytes -sėmenis

Nors vaikučiai ne paukščiukai, bet irgi norėjo paragauti linų sėklyčių– sėmenų, o juo labiau kai sužinojo kokie jie naudingi augančiam vaikui. Tad visi ruošė vaišes kas kaip išmanė: kas sumuštinius barstė sėmenimis, kas sėklytes į jogurtą bėrė, kas tėvelių suneštomis vaišėmis vaišinosi ir visi vieningai nutarė kad linai ne tik gražūs, bet ir jų sėklytės skanios.

plačiau
Iškūlėm linelius...

Ogi kas čia pokši, kas čia bilda, net lopšelio-darželio „Žiogelis“ sienos dreba? Tai mažieji darbštuoliai linelius kulia ir dar rimuoja – „Cupu – lupu, cupu – lupu!“, tai spragilai tarpusavy šnekasi. Kadangi kūlimas – ilgas ir nuobodus darbas, reikia išlaikyti ritmą. Nors rankytės mažos, bet visiems smagu prisiminti senolių darbus ir kūlimui naudotus įrankius, kurie vadinami spragilais. Ir pribiro sėklyčių, kurias rieškučiomis  sėmėme, tai džiaugsis žiemą paukšteliai, kai vaikučiai juos maitins.

plačiau
Judėt su kamuoliu smagu

Rugsėjo 25 dienos rytmetį prie daržėlio vartų vaikučius ir jų tėvelius pasitiko futbolo kamuolys

( Silva Bytautienė) ir pelytė Minė ( Daiva Kasiliauskienė), kurie visus kvietė į artėjančią sporto šventę „Judėt su kamuoliu smagu“.

plačiau
Aktyvus rugsėjis
Aktyvus rugsėjis

Atėjus rudeniui, Šilalės lopšelio-darželio „Žiogelis“ bendruomenė aktyviai įsitraukė į projektą „Aktyvus rugsėjis“, kurio metu buvo organizuojamos įvairios sportinės veiklos.

Vaikučiams kiekvienas rytas prasidėdavo nuotaikinga mankšta. Esant geram orui mankštinomės, bėgiojome, žaidėme lauke, o atšalus sugrįžome į salę, kur mankštą atlikome stebėdami judesius ekrane, išbandėme įvairius sportinius įrankius. Po aktyvios veiklos, linksmai nusiteikę grįžome į kitas grupių veiklas.

https://www.youtube.com/watch?v=ahqJh6CAXZg

Lino grožis ir skonis

Nors rudenėlis nuskynė  pievose žiedelius, bet subrandino mūsų auksinius linelius. O mes, lopšelio-darželio „Žiogelis“ vaikučiai, tėveliai, mokytojos, nieko nelaukdami suskubome juos rauti, kad lietutis nepermerktų, kad vėjas sėklyčių neišbarstytų. 

 

 

 

2019-09-13

plačiau