„Drugelių“ gr. edukacinė-pažintinė išvyka

„Drugelių“ grupės ugdytiniai nepabūgo lietaus ir 2022 m. birželio 8 d. rytą su mokykliniu autobusiuku pajudėjo iš lopšelio-darželio kiemo.

O žinote, kur jie nuriedėjo?

Mūsų smalsuoliai nurūko į Alekso D. tėvelių ūkį.

Oi, buvo įdomu pamatyti robotus, kurie dalina žolę, šieną ir net melžia karvytes. Kiek džiaugsmo buvo, kai galėjo paliesti mažą veršiuką ir pajausti jo aštraus liežuvėlio lyžtelėjimą.

Mažieji net įsiropštė į didžiulį traktorių bei kombainą.

Ugdytiniai ne tik įsitikino, kad pienas į parduotuvę atkeliauja iš ūkių, bet ir patys turėjo galimybę paragauti šalto pieno su nuostabaus skonio naminiu ir dar garuojančiu pyragu.

Kupini įspūdžių ir emocijų ugdytiniai nuvyko dar ir į nuostabiame gamtos kampelyje įkurtą Dovydo V. senelio elnių ūkį.
Spėkite, kokia elnių reakcija buvo?

Jie iš džiaugsmo pasišokinėdami skriejo ramesnės vietelės ieškoti. Nepaisant to, mažieji, nors ir iš tolėliau, tačiau pamatė gausų būrį elnių, išgirdo įdomių senelio pasakojimų ir net grybų krepšelį „prigrybavo“.

Nuoširdžiai dėkojame:
grupės darbuotojoms I. Kazlauskienei, I. Mikutaitei ir R. Burneckienei už suorganizuotą išvyką;
R. ir A. Dambrauskams, Dovydo V. seneliui už mažųjų malonų bei vaišingą priėmimą;
Šilalės suaugusiųjų mokyklos direktorei D. Rudminienei už transportą.

Kristina Ačė,
direktoriaus pavaduotoja ugdymui