„Kiškučių“ grupės vaikučiai prisijungė prie tarptautinio eTwinning projekto „Gamtos kalba-ugdymo balsas“ angl. (The Language of Nature the voice of Education)

„Kiškučių“ grupės vaikučiai prisijungė prie tarptautinio eTwinning projekto „Gamtos kalba-ugdymo balsas“ (angl. The Language of Nature the voice of Education).

Šiuo projektu siekiama sustiprinti ikimokyklinio amžiaus vaikų ryšį su gamta ir suteikti edukacinę patirtį, integruotą su gamta.

Projektas remiasi idėja, kad gamta vaikams tarnauja kaip laboratorija ir prisideda prie jų vystymosi.

Projekto tikslas – tobulinti ryšį su gamta praradusių vaikų pažintines, socialines, emocines, psichomotorines, estetines raidos sritis bei suteikti jiems pagrindinių gyvenimo įgūdžių.

Vykdant projektą, siekiama prisidėti prie vaikų aplinkosauginio sąmoningumo ir sąmoningo elgesio ugdymo. Gamtos teikiamų išteklių apsauga, tvarumas ir gyvenimas harmonijoje su natūralia aplinka yra vienas iš svarbiausių projekto punktų.

Bendros veiklos su užsienio partneriais dar labiau įtrauks ir motyvuos vaikus aktyviau įsijungti į projekto vykdymą.

Sigita Bartkuvienė

Autorės nuotraukos