„Medžiai be lapų, daug ką jie pasako“

Šilalės lopšelio – daželio „Žiogelis“ pedagogės  surengė Tarptautinį ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų STEAM kūrybinių darbų fotografijos projektą-parodą „Medžiai be lapų, daug ką jie pasako“.
Organizuojant šį projektą-parodą, buvo siekiama plėsti, tikslinti vaikų žinias apie darželio teritorijoje, parke, miške ar kitur, žiemos metu atrodančius medžius, krūmus, pasitelkiant STEAM metodiką.
Projektas sulaukė daug nuotraukų su vaikučių sukurtais medžiai, panaudojant įvairias priemones.
Projekte dalyvavo: Norvegijos, Švedijos, Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Panevėžio, Šiaulių, Šilutės, Palangos, Marijampolės, Akmenės ir kitų miestų bei rajonų ugdymo įstaigos
Dėkojame visiems dalyviams ir skubame pasidalinti projekto nuotraukų paroda
Projekto organizacinė grupė: V. Juzaitienė, V. Ričkienė,  R. Kazlauskienė D. Jogminienė, J. Simonavičienė