„Naminukų“ ir „Kačiukų“ gr. ugdytiniai lankėsi Šilalės policijos komisariate

Šiandien „Naminukų“ ir „Kačiukų“ gr. ugdytiniai turėjo puikią progą ne tik apsilankyti policijos renovuotame pastate, bet ir apžiūrėti patalpas, kur policijos pareigūnai augina raumenis, žaidžia krepšinį ir t.t.

Tačiau bet kokiu atveju didžiausią įspūdį paliko policijos automobilis, į kurį įlipo visi norintys, ir viskas, ką policijos pareigūnai turi su savimi, vykdami į iškvietimą.

Nuoširdi padėka Šilalės policijos bendruomenės pareigūnei Vilmai Maskoliūnienei už tokį nuoširdų policijos profesijos pristatymą.

Kai užaugs ši karta, policijos pareigūnų turėsime labai daug. Taip žadėjo mūsų „Naminukų“ ir „Kačiukų“ gr. jaunimas.

Ačiū pedagogėms Ingridai Liorančienei, Rimai Pukinskienei, Daivai Bogužienei, Daliai Vasiliauskienei už norą vaikams parodyti kiek įmanoma daugiau.

Kristina Ačė,
Direktoriaus pavaduotoja ugdymui
Autorės ir I. Liorančienės nuotr.

2023-11-13