BAIGĖSI KALĖDINIS ŠURMULYS

Sausio 6 –oji – Trijų Karalių šventė. Tad sausio 5 d. lopšelio-darželio „Žiogelis“ vaikus, aplankė trys Karaliai – Kasparas, Merkelis ir Baltazaras. Kiekvienoje grupėje apsilankę išminčiai skleidė žinią apie kūdikėlio Jėzaus gimimą ir skelbė einantys jo aplankyti bei nešantys dovanų – aukso, miros ir smilkalų. Kasparas, Merkelis ir Baltazaras patepė aliejumi, pasmilkė smilkalais, linkėjo sveikatos, laimės, džiaugsmo. Išminčiai pranešė vaikams, kad didžiosios metų šventės jau baigėsi, todėl laikas atsisveikinti su Kalėdine eglute iki kitų metų bei pradėti ruoštis pavasariui, juk nuo Trijų Karalių šventės diena pailgėja net per gaidžio žingsnį. Jie apsilankė visose grupėse, pažymėjo duris savo vardų raidėmis, kryželiais ir pakvietė visus į salę. Vaikai prisiminė praėjusių švenčių daineles. Trys karaliai, pakvietė visus drauge nupuošti salės eglutę. Vaikučiai nupuošė eglę, nuoširdžiai tarė jai padėkos žodžius ir atsisveikino iki kitų metų. Atsisveikindami Trys Karaliai, kiekvienai grupei dovanojo simbolines dovanėles.
Šventinį renginį vaikams organizavo muzikos pedagogė G. Pauliuvienė, Karalius – Vaida Ričkienė, Ona Dajorienė, Indra Macienė.
Nuoširdų AČIŪ tariame visai darželio bendruomenei.

Auklėtojų informacija, nuotraukos J. Mikalauskienės