Įvyko Šilalės rajono ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų meninio skaitymo konkurso „Lietuvėle, tu graži!“ I etapas

Šiandien Šilalės lopšelyje-darželyje „Žiogelis“ vyko atranka į Šilalės rajono ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų meninio skaitymo konkurso „Lietuvėle, tu graži!“ II -ąjį etapą.

Konkurso organizatorė D. Jogminienė yra įsitikinusi tuo, kad meninio skaitymo konkursas – tai puiki galimybė atskleisti vaiko individualumą, ugdyti jo pilietiškumą, tobulinti asmenybę, todėl labai dėkojame visiems pedagogams ir tėveliams, kurie mokėte ir ruošėte vaikučius šiai atrankai. Kiekvienas eilėraštis buvo deklamuojamas nuoširdžiai ir jautriai.

Juk mažieji skaitovai yra Lietuvos ateitis!

Komisijos nariams nebuvo lengva iš 30 dalyvavusių ugdytinių išrinkti po 3 atstovus iš kiekvienos amžiaus grupės.

Sveikiname nugalėtojus, kurie š.m. kovo 9 d. dalyvaus Šilalės rajono ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų meninio skaitymo konkurso „Lietuvėle, tu graži!“ II etape.

3 m.

1.Tėja Ličkutė (pedagogė R. Pukinskienė);

2.Vakaris Tamošaitis (pedagogės V. Ričkienė ir D. Bogužienė);

3.Nojus Lapinskas (pedagogė S. Bytautienė).

4 m.

1. Kernius Rameikis (pedagogė D. Jogminienė);

2. Eva Remeikytė (pedagogės R. Katauskienė ir I. Kazlauskienė);

3. Kristupas Aušra (pedagogės R. Žygaitienė ir S. Bartkuvienė).

5 m.

1. Gabija Ačaitė (pedagogė O. Mikutienė ir K. Ačė);

2. Evelina Kiniulytė (pedagogės D. Pilypienė ir S. Bartkuvienė);

3. Džiugas Preikšas (pedagogės D. Pilypienė ir S. Bartkuvienė).

6 m.

1. Brigita Lidžiūtė (pedagogė O. Mikutienė).

K. Ačė,

Šilalės lopšelio-darželio „Žiogelis“ direktoriaus pavaduotoja ugdymui

autorės nuotraukos

2018-03-06