Kūno kultūros pedagogė dalyvavo seminare “Alfa kartos vaikų fizinis aktyvumas. Dešimtmečio patikrintos praktikos”

2024 m. sausio 29 d. Palangoje vyko dešimtasis Lietuvos mažųjų žaidynių (LTMŽ) praktinis seminaras “Alfa kartos vaikų fizinis aktyvumas. Dešimtmečio patikrintos praktikos”, kuriame dalyvavo ir mūsų kūno kultūros pedagogė Indra Macienė.
Tai jau 8 sezonas, kai mūsų įstaiga semiasi naujų idėjų, žaidimų, patarimų, kaip dirbti su šiuolaikiniais vaikais, kad jie būtų aktyvūs, žingeidūs, nenuobodžiautų ir, patirdami judėjimo džiaugsmą, sėkmingai susiformuotų pirmuosius judėjimo įgūdžius ir aktyvaus gyvenimo nuostatas.

Nuo pirmadienio pradedam 8 savaičių kelionę po virtualius fizinio aktyvumo užsiėmimus “You Tube” kanale, o tėveliai užsiėmimus galės panaudoti planuodami aktyvų laisvalaikį namuose.

Nuotraukos organizatorių

2024-02-02