Mūsų komanda - finaliniame Lietuvos mažųjų žaidynės projekto etape Palangoje

Šilalės lopšelio-darželio „Žiogelis“ komanda 2022 m. birželio 4 d. dalyvavo finaliniame Lietuvos mažųjų žaidynės projekto etape, kuris vyko Palangoje.
Tiek ugdytiniai, tiek pedagogai grįžo kupini energijos bei geros nuotaikos, nes dalyvavimas didžiausiame darželinukams skirtame projekte „Lietuvos mažųjų žaidynės“ kiekvienais metais dovanoja mūsų visai bendruomenei pačias netikėčiausias estafetes, puikią nuotaiką ir šaunius prizus.
Mūsų komanda vėl apdovanota projekto organizatorių taure.
Dėkoju neformalaus ugdymo (kūno kultūros) mokytojai I. Macienei ir ikimokyklinio ugdymo mokytojai J. Simonavičienei, kurios šiais metais rūpinosi, kad visa lopšelio-darželio bendruomenė aktyviai dalyvautų projekte.
Dėkoju prie projekto prisijungusių ugdytinių pedagogėms už rūpestį, kad vaikai aktyviai judėtų ir būtų sveiki.

K. Ačė,
Direktoriaus pavaduotoja ugdymui

Daugiau apie finalinį renginį: Rekordinis „Lietuvos mažųjų žaidynių“ sezonas finišavo Palangoje