Projekto „Futboliukas. Kiškis Hansas žaidžia futbolą" baigiamasis renginys

2017 m. sausio 26 d. įvyko baigiamasis Lietuvos futbolo federacijos ir Goethe's instituto vykdomos  ilgalaikės masinio futbolo programos „Sugrąžinkime vaikus į stadionus“ projekto „Futboliukas. Kiškis Hansas žaidžia futbolą" renginys – ikimokyklinukų komandų rajoninės varžybos „Futboliukas 2017“.

Renginio pradžioje Šilalės lopšelio-darželio „Žiogelis“ ugdytiniai į tautinį šokį įtraukė net futbolo kamuolį (muzikos pedagogė G. Pauliuvienė), o futbolo kamuolys (direktoriaus pavaduotoja ugdymui  K. Ačė) visiems priminė sveikos mitybos pagrindus  bei pravedė mankštą vokiečių kalba.

Varžybų metu žaidė  5 komandos: 3 Šilalės lopšelio-darželio „Žiogelis“ komandos, 1 Šilalės r. Kvėdarnos Prano Liatuko pradinės mokyklos komanda bei 1 Šilalės r. Kaltinėnų Aleksandro Stulginskio gimnazijos komanda.

Renginyje dalyvavo Lietuvos masinio futbolo asociacijos projektų vadovas Ignas Marcinkevičius, Goethe‘s instituto patarėja ankstyvajam kalbos ugdymui Laura Frolovaitė, Šilalės rajono meras Jonas Gudauskas, Mero patarėjas Kęstutis Ačas bei Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėja Rasa Kuzminskaitė.

Futboliuku susižavėjo ne tik vaikai, bet ir suaugusieji, nes varžybų pertraukos metu Šilalės lopšelio-darželio „Žiogelis“ pedagogų komanda „Spyris“ pakvietė svečius sužaisti futboliuką. Varžyboms teisėjavo kiškis Hansas (kūno kultūros pedagogė I. Macienė), o palaikyti komandas ragino futbolo kamuolys (K. Ačė).

Varžybose dalyvavę vaikai ir pedagogai buvo apdovanoti padėkomis, kvietimais į piceriją „Bambą picą“ ir kitomis rėmėjų dovanomis.

Nuoširdžiai dėkojame renginio rėmėjams: Bamba pica, UAB „Pasaulio bamba“ direktoriui T. Bergeliui bei Šilalės rajono savivaldybės merui J. Gudauskui.

Šilalės lopšelio-darželio „Žiogelis“ direktoriaus pavaduotoja ugdymui,

projekto „Futboliukas. Kiškis Hansas žaidžia futbolą“ koordinatorė Kristina Ačė

Nuotraukos S. Bytaitienės, D. Kasiliauskienės, R. Lukošienės