Rugsėjo 1-osios šventė „Sveikas, darželi!“

Pasitikome dar vieną nuostabų rugsėjį, kuris ir mažus, ir didelius džiugina nepakartojamu oru.

Nuoširdžiai dėkoju visiems, prisidėjusiems prie nepakartojamų šventinių akimirkų. Jūsų visų dėka mūsų mažieji patyrė daug džiaugsmo. Ačiū Šilalės rajono savivaldybės atstovėms vicemerei Jolantai Skrodenienei ir Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjai Rasai Kuzminskaitei už sveikinimo žodį.

Vaikučiams ačiū už nepakartojamas eiles rugsėjui (pedagogė Silva Bytautienė), ačiū nuostabiems personažams: išdykusiems kiškučiui (pedagogė Jovita Aužbikavičienė) ir kačiukui (pedagogė Dalia Vasiliauskienė), nepakartojamam ančiukui (Raimonda Katauskienė), siautulingam drakoniukui (Ligita Sabockienė), energingai varlytei (muzikos pedagogė Genovaitei Pauliuvienei), Nuotaikingam klounui (Dalia Vasiliauskienė) ir nepakartojamam meškučiui ( „Nykštukų“ gr. ugdytinio mama Rima Lidžiuvienė).

Ačiū pedagogei Saulinai Kučinskienei už nuostabią balionų arką, prie kurios gamybos prisidėjo visas šaunus būrys pagalbininkų Silva Bytautienė, Daiva Kasiliauskienė, Rita Kinderytė, Laima Gotautienė, Rita Vyštartienė, Vida Leščauskienė, Ona Mikutienė, Inga Kazlauskienė, Genovaitė Pauliuvienė, Virginijus Čepauskas, Albinas Balsevičius, Vytautas Vaičekauskis ir kt.

Dėkoju Aurelija Skurdelytei-Kutniauskei už rudeninę dovanų dėžę, kurioje pasislėpė drakoniukas.

Nuoširdi padėka visiems šventės rėmėjams:

Ačiū smiginio klubui „Draugužiai“ !!! Evelinos ir Edgaro Grikšų dėka turėjome nuostabią progą išbandyti savo taiklumą mėtant į taikinį!!!!!!!! Jėėėėėėėėgaaaaaaa!!! Tikimės, kad ši sporto šaka taps mūsų įstaigos rimta dalimi.

Ačiū vairavimo mokyklos „Jonvaira“ direktoriui Remigijui Jonučiui ir jo žmonai Sandrai už finansinę paramą.

Už nuostabių spalvų balionus dėkoju UAB „Vizinga“ direktoriui Singarui Vytartui, kuris niekada neatsisako paremti mūsų idėjas.

Ačiū atviro jaunimo centro „Pulsas“ kolektyvui už meškučio kostiumą, Šilalės kultūros centrui ( ypatingai Guodai Juškaitei) - už Šilalės miesto dėlionę.

Ačiū „Nykštukų“ gr. ugdytinio mamai Orintai Merkelienei už mažųjų šventės dalyvių papuošimą.

Ačiū Jogos mokyklėlei už prisidėjimą prie šventės organizavimo.

Dėkoju visiems šventės dalyviams už puikią nuotaiką.

Daugiau nuotraukų rasite atidarę įrašą.

Kristina Ačė,
direktoriaus pavaduotoja ugdymui, pavaduojanti direktorių

Nuotraukos Rūtos Budrės, Jolantos Mikalauskienės, Kristinos Ačės

2023-09-08