Startavome su nauja 40 val. kvalifikacijos tobulinimo programa „Inovacijos ugdymo metodų diegimas vaikų darželyje“

Šį mėnesį startavome su nauja  40 val. kvalifikacijos tobulinimo programa „Inovacijos ugdymo metodų diegimas vaikų darželyje“, kurios metu Šilalės rajono ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo pedagogus supažindiname su metodiniu rinkiniu ikimokyklinio ugdymo pedagogams „Žaismė ir atradimai“.

Kvalifikacijos tobulinimo programoje dalyvauja 35 pedagogai iš Šilalės lopšelio-darželio „Žiogelis“, Šilalės r. Kvėdarnos darželio „Saulutė“ ir Šilalės r. Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazijos.

Metodiniame rinkinyje daug dėmesio skiriama STEAM, informatinio mąstymo, darnios plėtros ir kitų sričių ugdymui, todėl programos metu gilinamės į rekomendacijose pateikiamas inovatyvias idėjas kasdienėms vaikų veikloms organizuoti, dalijamės gerąja patirtimi ir atliekame įvairias praktines užduotis.

Kristina Ačė,

direktoriaus pavaduotoja ugdymui