„Bitučių“ gr. svečiavosi Džesika ir Džamaima

Kaip jūs manote, kas nutinka, kai į darželį įsisuka graužikai?
Manau, kad net nenutuokiate.

Nepastebėjote? Gi įstaigos vienas kampas, kur gyvena „Bitučių“ gr., paliko sukrypęs, nes tokie du kietų dantukų savininkai pagriaužė. Tuoj kyla daugybe klausimų, kad? kodėl? dėl ko? ir pan.

Tuoj, tuoj viską bandau paaiškinti.

Ogi, „Bitučių“ grupės vaikučiai sulaukė netikėtų svečių, į svečius atkeliavo dvi jūrų kiaulytės Džesika ir Džamaima, kurias augina „Bitučių“ grupės ugdytinis Vincukas.

Jūs nepatikėsite, kiek šių draugiukų vizitas suteikė vaikams džiaugsmo. Vaikučiai juos stebėjo, glostė, savo daržoves iš pietų lėkštės sumaitino (juokauju, žinoma).

Taip, taip, vaikai šio draugiukų vizito metu sužinojo, kuo jūrų kiaulytės minta, kiek metų gyvena ir t.t.

Ai, galvojame, nieko tokio... darželio kampą sutvarkys meistrai, o vat to džiaugsmo, kurį patyrė ir mažos ir didelės širdelės, niekas neatstos. Tai buvo nepakartojama!

Už šį džiaugsmą dėkojame Vincuko tėveliams ir mokytojai Daivai Kasiliauskienei.

Kristina Ačė,
direktoriaus pavaduotoja ugdymui