„Kiškučių“ gr. dalyvauja eTwinning tarptautiniame projekte „Pasaulis nuspalvintas skirtingai“ (angl. „A world colored with difference“)

Ikimokyklinio amžiaus vaikai ne tik mėgsta žaisti, draugauti su bendraamžiais, bet yra ir ypač smalsūs, jie turi daug klausimų ne tik apie juos supančią aplinką, bet ir apie visą pasaulį.

Kad „Kiškučių“  grupės vaikai lengviau suvoktų koks yra įvairus ir skirtingas pasaulis, prisijungėme prie eTwinning tarptautinio projekto „Pasaulis nuspalvintas skirtingai“ (angl. „A world colored with difference“) ir bandysime kartu su užsienio šalių bendraamžiais (Turkijos, Graikijos, Bulgarijos, Rumunijos, Italijos) išsiaiškinti kuo įvairios šalys yra skirtingos, o kuo panašios.

Šio projekto metu „Kiškučių“ gr. ugdytiniai:
susipažins su skirtingomis šalimis;

bendraus ir bendradarbiaus su kitų šalių vaikais;
mokydamiesi vieni iš kitų atliks įvairias užduotis;
įgis pasaulio pilietiškumo suvokimą.

Pirmieji projekto darbai jau pradėti:
įvyko pirmasis pedagogų susitikimas;
susipažinome, kas tai yra internetas ir kaip saugiai juo naudotis;
išsiaiškinome, kas slepiasi po užkoduotais skaitmenimis;
pasaulio margumą lyginome su margu drugeliu jį nuspalvindami;
dirbome su IT technologijomis;
sukūrėme plakatą apie Egiptą.

Ir tai tik pradžia!

Ikimokyklinio ugdymo mokytoja  ekspertė Sigita Bartkuvienė