Struktūra ir kontaktai » Naujienos

„Lašelių“ ir „Žirniukų“ grupėse išdygo Kalėdinis miestelis
„Lašelių“ ir „Žirniukų“ grupėse išdygo Kalėdinis miestelis

Nuo 2021 m. gruodžio 1 d. Šilalės lopšelio-darželio „Žiogelis“  „Lašelių“ ir „Žirniukų“ grupėse ėmė dygti nepaprastas kalėdinis miestelis. 

Namelių, įklimpusių į sniego pusnis, vis daugėjo ir daugėjo. Miestelis, džiugindamas įstaigos bendruomenės narius, o ypač vaikus, kurie ir buvo pagrindiniai kalėdinio miestelio kūrėjai, augo valandomis.

Aišku, kad vieni vaikai be tėvelių pagalbos nebūtų pastatę 42 namelių, tačiau jų didelis noras kurti kalėdinius namelius kartu su tėvais, seneliais ir močiutėmis labai pradžiugino ikimokyklinio ugdymo mokytojas Jurgitą Simonavičienę ir Bertą Rudzinkovę. 

Statydami namelius, mažieji pasijuto tikrais architektais, o kūrybino proceso metu vaikai ugdėsi estetinį suvokimą, grožį, kūrybiškumą bei vaizduotę. 
Džiaugiamės, kad šeimos nepagailėjo laiko ir pastangų namelių kūrimui. Kalėdinis miestelis nustebino originalumu, išmone, spalvomis ir kalėdine nuotaika.

Esame visiems kalėdinių namelių statytojams labai dėkingi. Tikime, kad šeimos, statydamos namelius, sušildė ir suvienijo visų širdis ir mintis.

 

Jurgita Simonavičienė

Berta Rudzinkovė

Šilalės lopšelio darželio „Žiogelis“ Ikimokyklinio ugdymo mokytojos

Nuotraukos autorių