„Voveriukų“ gr. ugdytiniai tyrinėjo meną ir susipažino su tapytojo profesija

2022-09-28 Surinkę visus riešutukus „Voveriukų" gr. ugdytiniai vyko į Šilalės švietimo pagalbos tarnybą, aplankyti ugdytinės Aurėjos mamytės Indrės Lukoševičienės asmeninę nepakartojamo grožio paveikslų parodą.

Tiek triukšmo, tiek teplionių ir neapsakomų emocijų ši įstaiga tikriausiai nėra turėjusi.

Apžiūrėjome parodą, išrinkome gražiausią paveikslą (aišku ši nominacija atiteko pačiam didžiausiam);

Tapome patys pačiausi menininkai;
Išmokome susimaišyti spalvas;
Ne tik nosytes, smakriukus, bet ir ausytes nusispalvinome;
Net Gustuką iki debesų 5 kartus pakėlėme.

Nuotraukos tikrai neišduos to, ką mes patyrėme, bet kviečiame pasigrožėti nesuvaidintomis vaikų emocijomis.
Dėkojame "Voveriukų" gr. mokytojai Vidai Leščauskienei ir parodos autorei Indrei Lukoševičienei už nepakartojamą laiką kartu.

Kristina Ačė,
Direktoriaus pavaduotoja ugdymui
Nuotraukos Indrės Lukoševičienės, Vidos Leščauskienės, Jolantos Mikalauskienės ir Kristinos Ačės

2022-09-30