Išvijome žiemą iš kiemo

Šilalės lopšelis-darželis „Žiogelis“ 2023 m. vasario 21 d., kartu su visa Lietuva, tradiciškai švęsdami Užgavėnes iš kiemo vijo žiemą.

Gausiame persirengėlių būryje sukinėjosi velniūkščiai, žydai, raganaitės, čigonėlės ir visokie kitokie žiemą bauginantys persirengėliai, kurie šoko, dainavo bei visi kartu dalyvavo Lašininio ir Kanapinio kovoje.

Be mažųjų pagalbos Kanapinis tikrai nebūtų laimėjęs įnirtingos kovos, todėl tariame visai lopšelio-darželio bendruomenei didžiulį ačiū. Ačiū ugdytinių tėveliams ir pedagogams už persirengėlių papuošimą, ačiū šventės organizatorėms Genovaitei Pauliuvienei, Indrai Macienei (Kanapinis), Kristinai Kelpšienei (lašininis), Monikai Čapaitei (žydas), Onai Dajorienei (šeimininkė), Sigitai Bartkuvienei (čigonė), Dovilei Vitartienei (velniūkštė), Ritai Kinderytei (Morės autorei) ir kt.

Kadangi buvo didžiulis vėjas, Morę, tradicinį liaudies šventės – Užgavėnių – vieną pagrindinių atributų sudeginti negalėjome, bet  vistiek tikime, kad žiema vistiek bent jau iš lopšelio-darželio kiemo tikrai pabėgs.

Su didžiausiu nekantrumu laukiame šilto ir žaliomis spalvomis pasidabinusio pavasario.

Kristina Ačė,

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui