Įvyko II projekto „Lietuvos mažųjų žaidynės 2022“ etapas

Š.m. balandžio 26 d. lopšelyje-darželyje „Žiogelis“ vyko II „Lietuvos mažųjų žaidynių 2022“ etapas. Renginio pradžioje, grojant muzikai, visi vaikučiai žygiavo parade. Tai buvo gražus šventės atidarymo akcentas.

Vėliau visi šventės dalyviai buvo pakviesti bendrai mankštai, kurios metu visi vaikučiai ir pedagogai apšilo ir pasimankštino prieš jų laukiančias estafetes. Direktorė R. Rimkuvienė ir Direktoriaus pavaduotoja ugdymui K. Ačė pasveikino mažuosius ir linkėjo ugdytiniams puikių emocijų bei įteikė diplomus.

Renginio metu dalyvavome eisenoje, atlikome mankštas, įveikėme (ir maži, ir dideli) pačias įdomiausias estafetes, visi mažieji buvo apdovanoti „Lietuvos mažųjų žaidynės 2022“ diplomais. LMŽ - tai galimybė vaikams išbandyti naujas veiklas, lavinti skirtingus judesius ir pajausti džiaugsmą bei malonumą sportuojant.

Ikimokyklinio ugdymo mokytoja Jurgita Simonavičienė

Neformalaus ugdymo (kūno kultūros) mokytoja Indra Macienė