Įvyko Šilalės rajono ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų meninio skaitymo konkursas „Lietuvėle, tu graži!“
Įvyko Šilalės rajono ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų  meninio skaitymo konkursas „Lietuvėle, tu graži!“

2020 m. kovo 10 d. Šilalės lopšelyje-darželyje „Žiogelis“ meninio skaitymo konkurso dalyvius pasveikino Šilalės lopšelio-darželio „Žiogelis“ direktorė D. Kutniauskienė, o „Kačiukų“ grupės ugdytiniai svečiams padovanojo tautinį šokį ir linksmą dainelę. Mero pavaduotojas, Tadas Bartkus pasidžiaugė, kad darželio bendruomenė organizuoja tokį puikų renginį, kuris skatina vaikų patriotiškumą, o mūsų mažieji, Lietuvos ateitis.

Renginio vedėja D. Jogminienė pasidžiaugė gausiu meninio skaitymo konkurso dalyvių būriu ir garbingos vertinimo komisijos nariams, T. Ūksienei, T. Bartkui, A. Žąsytienei, O. Bajorinienei, A. Baublienei,  A. Juodviršiui,  palinkėjo kruopštaus darbo.

Meninio skaitymo konkurse dalyvavo net 37 mažieji (nuo 3 iki 6 metų) Šilalės lopšelio-darželio „Žiogelis“, Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazijos, Laukuvos Norberto Vėliaus gimnazijos, Kvėdarnos darželis „Saulutė“, Pajūralio pagrindinės mokyklos, Upynos Stasio Girėno mokyklos, Obelyno pagrindinės mokyklos, Kaltinėnų Aleksandro Stulginskio gimnazijos ir Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazijos skaitovai.

Komisijos nariai išklausę 37 eilėraščius apie Lietuvą, ilgai diskutavo, kol išrinko Šilalės rajono ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų meninio skaitymo konkurso „Lietuvėle, tu graži!“ nugalėtojus:

3 – mečių amžiaus grupė

I –a vieta. Liepa Ciparytė, Šilalės lopšelio – darželio „Žiogelis“ ugdytinė (pedagogė R. Žygaitienė);

II –a vieta. Noja Tamošaitytė, Šilalės lopšelio – darželio „Žiogelis“ ugdytinė (pedagogė R. Žygaitienė);

III –a vieta. Sofija Zaleskytė, Kvėdarnos darželio „Saulutė“ ugdytinė (pedagogė I. Pudžemytė – Zabrynienė);

III –a vieta.Gabrielė Ričkutė, Šilalės lopšelio – darželio „Žiogelis“ ugdytinė (pedagogė I. Kazlauskienė ir R. Katauskienė).

4 –mečių amžiaus grupė

I –a vieta. Ainius Jakūbauskas, Šilalės lopšelio – darželio „Žiogelis“ ugdytinis (pedagogė R. Kazlauskienė, R Ežerskytė);

II –a vieta. Mileta Venckutė, Kvėdarnos darželio „Saulutė“ ugdytinė (pedagogė A. Petkutė);

III –a vieta. Liepa Martinkutė, Šilalės lopšelio – darželio „Žiogelis“ ugdytinė (pedagogė D. Kasiliauskienė, K. Kelpšienė);

III –a vieta. Eimantas Misius, Kvėdarnos darželio „Saulutė“ ugdytinis (pedagogėL. Šiaudvytienė).

5 – mečių amžiaus grupė

I –a vieta. Rugilė Tomkutė, Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazijos mokinė (pedagogė V. Mikšienė);

II –a vieta. Agota Raudoniūtė, Kvėdarnos darželio „Saulutė“ ugdytinė (pedagogė A. Petkutė);

III –a vieta. Benas Jasas, Šilalės lopšelio – darželio „Žiogelis“ ugdytinis (pedagogė R. Pukinskienė, R. Ežerskytė);

III –a vieta. Tėja Ličkutė, Šilalės lopšelio – darželio „Žiogelis“ ugdytinė (pedagogė R. Pukinskienė, R. Ežerskytė);

6 –mečių amžiaus grupė

I –a vieta. Kristupas Aušra, Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazijos mokinys (pedagogė R. Aleksandravičienė);

I –a vieta. Milana Vaišnoraitė, Kvėdarnos darželio „Saulutė“ ugdytinė (pedagogė A. Zobielienė);

II –a vieta. Eva Remeikytė, Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazijos mokinė (pedagogė R. Būdvytienė);

II –a vieta. Nojus Zaleckis, Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazijos mokinys (pedagogė Stefa Auškalnienė);

III –a vieta. Austėja Virbašiūtė, Laukuvos Norberto Vėliaus gimnazijos mokinė (pedagogė R. Šaltmerienė).

Visi konkurso laureatai buvo apdovanoti Mero A. Meiženio diplomais bei dovanomis, kitiems konkurso dalyviams įteiktos Šilalės lopšelio-darželio „Žiogelis“ direktorės D. Kutniauskienės padėkos.