Struktūra ir kontaktai » Naujienos

Įvyko tradicinė sporto šventė „Vaikystės spindulėlis 2017"

Kaip ir kiekvieno pavasario pabaigoje, taip ir šiais metais,  Šilalės lopšelio-darželio „Žiogelis“ bendruomenė organizavo sporto šventę „Vaikystės spindulėlis 2017“.

Šventėje dalyvavo 22 ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų komandos iš Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazijos, Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazijos, Upynos Stasio Girėno mokyklos, Žadeikių pagrindinės mokyklos, Pajūralio pagrindinės mokyklos, Kaltinėnų Aleksandro Stulginskio gimnazijos bei Kvėdarnos Prano Liatuko pradinės mokyklos.
Atvykstančius į šventę dalyvius pasitiko girinis (auklėtoja S. Bytautienė), žiogas (kūno kultūros pedagogė I. Macienė), ežys (auklėtoja L. Sabockienė), lapė (auklėtoja V. Juzaitienė), meška (logopedė A. Ignotienė), šarka (auklėtoja D. Bogužienė).
Šventę pradėjo Šilalės lopšelio-darželio „Žiogelis“ „Saulučių“ ir „Naminukų“ grupių ugdytiniai su nuotaikingu vasarišku šokiu (muzikos pedagogė G. Pauliuvienė).
Sveikinimo žodį tarė Šilalės rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoja Vera Macienė bei Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vyriausioji specialistė Akvilina Žąsytienė.
Šventėje vaikai atliko mankštą, aktyviai dalyvavo įvairiose sportinėse rungtyse, o pavargę vaišinosi savo atsineštais sumuštiniais ir organizatorių sausainiais bei arbata.
Visos 22 komandos buvo apdovanotos mero padėkos raštais ir saldžiomis dovanėlėmis, už kurias nuoširdžiai dėkojame Merui Jonui Gudauskui.  Už pagalbą organizuojant renginį dėkojame Akvilinai Žąsytienei.

Visiems šventės dalyviams linkime gražios vasaros ir daug neužmirštamų įspūdžių.

 

Kristina Ačė,

Šilalės lopšelio-darželio „Žiogelis“ direktoriaus pavaduotoja ugdymui,

laikinai pavaduojanti direktorių

 

Nuotraukos autorės

 

2017-06-02