Įvyko tradicinis renginys „Tau, mano mamyte“

Kai pavasarį sodai pasipuošia nuostabiais žiedais, pirmąjį gegužės sekmadienį į mūsų namų duris pasibeldžia tradicinė Mamyčių diena. Ši diena – viena gražiausių pavasario švenčių, turinčių gilias tradicijas ne tik Lietuvoje, bet ir visame pasaulyje.

Ta proga 2018 m. gegužės 3 d. Šilalės kultūros centre vyko tradicinė Šilalės lopšelio-darželio „Žiogelis“ šventė, skirta visoms Mamoms.

Šventę pradėjo direktoriaus pavaduotoja ugdymui K. Ačė, kuri pasveikino visas susirinkusias mamas, močiutes, kt. šeimos narius bei svečius. Nuostabias eiles deklamavo ir šilčiausius linkėjimus deklamuodami eilėraščius perdavė lopšelio-darželio ugdytiniai.

Šilalės lopšelio-darželio „Žiogelis“ ugdytinių mama R. Ramanauskienė su savo atžalomis mamoms ir Lietuvai padovanojo smagų kūrinį.

Sveikinimo žodį tarė ir gausiu būriu mamų džiaugėsi Šilalės lopšelio-darželio „Žiogelis“ direktorė D. Kutniauskienė. Šventėje dalyvavo ir visas mamas pasveikino rajono valdžios atstovai: Meras J. Gudauskas, Mero pavaduotojas V. Jasevičius, Administracijos direktorius R. Vaitiekus ir Administracijos direktoriaus pavaduotoja V. Macienė.

Staigmeną renginio dalyviams padarė ugdytinių tėveliai, kurie gražiomis ir prasmingomis eilėmis pasveikino mamas.

Džiaugiamės, kad šventėje dalyvavo gausus būrys ugdytinių mamų bei kitų šeimos narių, kurie stebėjo nuostabų spektaklį „Raudonkepuraitė“.

Dėkojame visiems, kurie prisidėjo prie renginio organizavimo: spektaklio iniciatorei auklėtojai D. Jogminienei (vaidino vilką), muzikos pedagogei G. Pauliuvienei, L. Sabockienei (vaidino Raudonkepuraitę), V. Juzaitienei (vaidino senelę), I. Macienei (vaidino mamą), visų grupių auklėtojoms, jų padėjėjoms, ugdytiniams ir jų tėveliams. Už dekoracijas tariame ačiū direktorei D. Kutniauskienei, kuriai pagelbėjo J. Mikalauskienė, V. Čepauskas, J. Dajoras, S. Ūksa ir kt.

G. Pilypui tariame ačiū už nuostabų įgarsinimą, apšvietimą ir nuolatinį bendradarbiavimą, už visokeriopą pagalbą organizuojant renginį dėkojame G. Juškaitei.

Daugiau nuotraukų: https://www.facebook.com/pg/%C5%A0ilal%C4%97s-lop%C5%A1elis-dar%C5%BEelis-%C5%BDiogelis-487041968172427/photos/?tab=album&album_id=799519060258048

Kristina Ačė,

Šilalės lopšelio-darželio „Žiogelis“ direktoriaus pavaduotoja ugdymui

2018-05-08