Struktūra ir kontaktai » Naujienos

Kai rudenėlio nuspalvinti klevo lapai pradeda barbenti į langus...

Kai rudenėlio nuspalvinti klevo lapai pradeda barbenti į langus, kiekvienais metais su didžiausiu jauduliu ir plačiausiomis šypsenomis vaikai, tėvai, pedagogai ir kt. įstaigos darbuotojai skubame į Šilalės lopšelį-darželį „Žiogelis“.

Nors COVID-19 pakoregavo mūsų įprastines rugsėjo 1-osios šventes, tačiau geros nuotaikos ir puikių emocijų netrūko nei šiais metais.

Nuo pat ankstyvo ryto visus mažus ir didelius džiugino išdykę personažai. Ši nuotaikinga kompanija aplankė visų grupių vaikučius, o po pietų, užsakius pakankamai neblogą orą, visi sugūžėjo į kiemą, kur atskirų grupių vaikučiai ir tėveliai dalyvavo šventėje „Rugsėjo linksmosios stotelės“.  Šventės dalyviai aplankė net 6 nuotaikingas stoteles: „Išdykę, apie lopšelį-darželį lakstantys piešinėliai“, „Nepaprastas balionėlis“, „Diskoteka po atviru dangumi“, „Tiesiai į taikinį“, „Vaikai, lekiam į žvejybą“, „Išradėjų laboratorija“.

Už visą šitą visos dienos RUGSĖJO 1-OSIOS pasaką nuoširdžiai dėkoju ikimokyklinio ugdymo pedagogėms V. Leščauskienei, J. Aužbikavičienei, D. Vasiliauskienei, D. Jogminienei, logopedei A. Ignotienei, neformalaus ugdymo (muzikos) pedagogei G. Pauliuvienei bei tėvelių atstovei R. Zabėlei, kuri vaikučius džiugino spalvotais ir visų dėmesį patraukusiais eksperimentais.

Dar kartą įsitikinome tuo, kad atsidavimas, išlietas prakaitas ir neblėstanti energija daro pačius netikėčiausius stebuklus – laimingus vaikus!!!

 

Kristina Ačė,

direktoriaus pavaduotoja ugdymui

pavaduojanti direktorių

 

Dėkoju už nuotraukas Silva Bytautienė, Jolanta Mikalauskienė, Inga Kazlauskienė, Vaida Ričkienė, Rasa Žygaitienė, Rasa Kazlauskiene, Daiva Kasiliauskienė, Daiva Pilypienė, Monika Čapaitė, Daiva Bogužienė, Rima Ežerskytė, Dana Jogminieni, Jurgita Simonaviciene, Berta Rudzinkovė, Vida Leščauskienė, Ona Mikutiene, Jovita Aužbikavičienė

 

2021-09-06