Kviečiame aplankyti parodą „Papuošiu Velykę sava skarele“

Visą kovo mėnesį lopšelio-darželio ugdytiniai dalyvavo respublikiniame virtualiame ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų projekte-parodoje „Papuošiu Velykę sava skarele!“.

2022-04-05  „Kiškučių“ gr. ugdytiniai, lydimi mokytojos Sigitos, padėjėjos Aurelijos ir muzikos pedagogės Genovaitės, oficialiai atidarė parodą „Papuošiu Velykę sava skarele“.

„Kiškučių“ gr. ugdytiniai sutiko Velykę, su kuria smagiai praleido laiką, šoko, dainavo ir net žolę pasėjo.

O Velykė, kaip visada, dosni - pavaišino vaikučius pačiais skaniausiais margučiais.

Dėkojame projekto iniciatorėms ir organizatorėms - ikimokyklinio ugdymo mokytojoms Sigitai Bartkuvienei, Jovitai Aužbikavičienei, Monikai Čapaitei, Daivai Pilypienei bei lopšelio-darželio pedagogėms, kurios aktyviai dalyvavo projekte.

Dėkojame bibliotekos darbuotojoms už nuolatinį bendradarbiavimą.

Mieli tėveliai/globėjai,
norite susipažinti su 2022 m. Velykės mados tendencijomis, kviečiame kartu su vaikučiais apsilankyti Velykės skarelių parodoje, kuri eksponuojama Šilalės viešojoje bibliotekoje (3 aukšte). Paroda veiks visą balandžio mėnesį.

Net neabejojame, kad liksite maloniai nustebinti!

Kristina Ačė,
Direktoriaus pavaduotoja ugdymui