KVIEČIAME DALYVAUTI RESPUBLIKINIAME PROJEKTE „SEKU IŠDYKUSIĄ PASAKĄ...“

Kviečiame dalyvauti respublikiniame projekte „Seku išdykusią pasaką“.

Projektas skirtas Lietuvių kalbos dienų bei Tarptautinės teatro dienos paminėjimui.

Projekto tikslas – stiprinti lietuvių kalbos mokymosi motyvaciją, prisidėti prie lietuvių kalbos sklaidos pasaulyje, telkti bendruomenes Lietuvoje ir užsienyje.

Projekto uždaviniai:
1. Inscenizuojant pasaką vaidmenimis sudaryti galimybės vaikų gramatinio kalbos taisyklingumo ugdymui, rišliajai kalbai plėtoti;
2. Organizuoti ugdomąją veiklą, panaudojant įvairius netradicinius bei inovatyvius metodus bei priemones;
3. Skatinti ir plėtoti bendravimo, bendradarbiavimo, mokymosi kartu ir vieniems iš kitų kultūrą;
4. Į ugdymą įtraukti ugdytinių tėvus/globėjus, socialinius ir kt. partnerius.

Projekte kviečiami dalyvauti ikimokyklinio ugdymo įstaigų ugdytiniai, tėvai/globėjai, logopedai, pedagogai ir kt. ikimokyklinio ugdymo įstaigų bendruomenių atstovai.

DALYVAVIMO SĄLYGOS

Projekto dalyviai, vadovaudamiesi nuostatų 3 punkte numatytais prioritetais, į ugdomąsias veiklas integruoja šį projektą ir pačiais netikėčiausiais ir kūrybiškiausiais būdais seka, inscenizuoja ir filmuoja pasakas.
Veiklos panaudojant įvairius ugdymo (-si) metodus gali būti organizuojamos grupėje, salėje, lauke ir bet kurioje netradicinėje erdvėje.

Iš vykdomų veiklų būtina sukurti įstaigos reprezentacinį vaizdo įrašą, įkelti į youtube (būtina sąlyga) ir nuoroda pasidalinti privačioje Facebook grupėje Respublikinis projektas „Seku išdykusią pasaką...“

Įkeliant projekto reprezentacinį vaizdo įrašą, būtina nurodyti ugdymo įstaigos pavadinimą, miestą, rajoną, grupės (-ių) pavadinimą, mokytojo vardą, pavardę, kontaktinius duomenis (mob., el.p. adresą).

Pasibaigus projektui, planuojama nuotolinė (zoom platformoje) metodinė diena, kurios metu projekto dalyviai turės galimybę pasidalinti projekto metu naudotais metodais, atradimais, įgyta ugdytinių patirtimi ir pan. Su išsamesne informacija projekto dalyviai bus supažindinti siunčiant informaciją nurodytais el. paštais.

Projekto nuostatai