Struktūra ir kontaktai » Naujienos

Kviečiame dalyvauti respublikiniame virtualiame ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų projekte „Kai javai išplaukia...“
Kviečiame dalyvauti respublikiniame virtualiame ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų projekte „Kai javai išplaukia...“

Rugsėjis – tai ne tik naujų mokslo metų pradžios pranašas, bet ir į aruodus supilto javų derliaus įvertinimo metas, tai tinkamiausias metas pasidžiaugti, pasigirti ir pasimėgauti nauju derliumi, iš kurio valgysime ir kasdieninę duoną.

Javai simbolizuoja nenutrūkstamą gyvybę, kadangi vėl būna pasėti ir vėl tęsia gyvenimą iš naujo. Šiaudai taip pat anksčiau buvo itin reikšmingi lietuvio gyvenime: jais dengė namus, iš jų gamino ne tik įvairius buities daiktus, bet ir kūrė papuošimus, ypač – šiaudų sodus. Šiaudas – nenutrūkstamos gyvybės simbolis, kuris vaiko delnuose, padedant pedagogui, gali tapti nuostabiu meno kūriniu.

 

Visus ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikučius bei jų pedagogus kviečiame dalyvauti respublikiniame virtualiame ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų projekte „Kai javai išplaukia...“ , kurio tikslas  – lavinti ugdytinių socialinę, sveikatos saugojimo ir stiprinimo,komunikavimo, pažinimo bei meninę kompetencijas, iš javų varpų, šiaudų ar grūdų gaminant įvairius darbelius.

 

Projekto-parodos  pradžia – 2021 m. rugsėjo 1 d., pabaiga – 2021 m. spalio 29 d.

 

Projekto-parodos darbo grupė:

Kristina Ačė, Šilalės lopšelio-darželio „Žiogelis“ direktoriaus pavaduotoja ugdymui;

Jovita Aužbikavičienė, Šilalės lopšelio-darželio „Žiogelis“ ikimokyklinio ugdymo mokytoja;

Monika Čapaitė, Šilalės lopšelio-darželio „Žiogelis“ ikimokyklinio ugdymo mokytoja;

Sigita Bartkuvienė, Šilalės lopšelio-darželio „Žiogelis“ ikimokyklinio ugdymo mokytoja;

Daiva Pilypienė, Šilalės lopšelio-darželio „Žiogelis“ ikimokyklinio ugdymo mokytoja.

 

2021-09-06