KVIEČIAME DALYVAUTI RESPUBLIKINIO VIRTUALAUS IKIMOKYKLINIO IR PRIEŠMOKYKLINIO AMŽIAUS VAIKŲ PROJEKTE-PARODOJE „PAPUOŠIU VELYKĘ SAVA SKARELE!“

Artėjanti šv. Velykų šventė kaskart tampa proga prisiminti tradicijas ir papročius. Šv. Velykų vaizdiniai: išsprogusios beržų šakelės, skubėjimas į bažnyčią, Velykų rytą šokanti saulė, dažomi ir daužomi margučiai… Tačiau kas tuos margintus kiaušinius atneša? Kas palieka ant palangės ar sode, kur vaikai juos susiieško? O gal galima ir patiems kuo nors prisidėti?

Kviečiame dalyvauti respublikiniame virtualiame ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų projekte-parodoje „Papuošiu Velykę sava skarele!“

Tikslas – lavinti ugdytinių pažinimo ir meninę kompetencijas, kuriant Velykų personažui, t.y. Velykei, skarą.

Uždaviniai:

ugdytiniai susipažins su Velykų personažu Velyke (Velykų bobute);
auklėtiniai tobulins vizualinę raišką, kūrybiškumą, originalumą, meninę kompetenciją;
vaikai patirs daug naujų įspūdžių ir atradimų, siekdami sukurti kuo originalesnį darbelį;
vartydami knygutes susipažins su lietuvių liaudies tradicinėmis skaromis;
pedagogai dalysis gerąja patirtimi bendradarbiaudami su kitomis respublikos ugdymo įstaigomis.

Projektui-parodai sukurtus  darbelius būtina nufotografuoti ir nuotraukas talpinti į projektui sukurtą virtualią uždarą Facebook grupę „Papuošiu Velykę sava skarele!“.

Nuotraukos keliamos nuo 2022 m. kovo 14 d. iki balandžio 15 d.

Visiems Projekto-parodos dalyviams ir pedagogams skiriamos padėkos (bus įkeltos į uždarą Facebook grupę „Papuošiu Velykę sava skarele!“).