Kviečiame dalyvauti Šilalės rajono ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų konkurse „Lietuvėle, tu graži!“

Kadangi šie metai - kupini įvairiausių išbandymų, daugumos planai yra koreguojami.

Šiais metais kviečiame į tradicinį, tačiau ne tradicine forma organizuojamą Šilalės rajono ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų konkursą „Lietuvėle, tu graži!“.

Kviečiame visus Šilalės rajono ugdymo įstaigų pedagogus, kurie dirba su ikimokyklinukais ir priešmokyklinukais, įsisukti ir savo ugdytinių šeimas įsukti į smagiausių sveikinimų Lietuvai sūkurį.

Būkite kūrybingi, energingi ir išradingi!

Filmuokite sveikinimą Lietuvai!

Iki 2021 m. kovo 4 d. 12 val. dalinkitės pačia pozityviausia ir nuotaikingiausia emocija!

Daugiau informacijos rasite konkurso nuostatuose.

Visi dalyviai bus apdovanoti padėkomis, tačiau patiems šauniausiems ir išradingiausiems konkurso dalyviams atiteks rėmėjų dovanėlės.

2021-02-19