Kviečiame dalyvauti Šilalės rajono ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų sporto šventėje „Vaikystės spindulėlis 2022“

2022 m. gegužės 30 d. Šilalės rajono ugdymo įstaigų ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikus bei pedagogus kviečiame dalyvauti Šilalės rajono ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų sporto šventėje „Vaikystės spindulėlis 2022“.

Ugdymo įstaigos šventės organizatoriams iki 2022 m. gegužės 20 d. turi pateikti dalyvių registracijos anketą (nuostatų 1 priedas) ir tėvų sutikimą (nuostatų 2 priedas).

Šilalės rajono ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų sporto šventės „Vaikystės spindulėlis 2022“ nuostatai

Organizatoriai