LIK SVEIKAS DARŽELI !

Pakilkit į mėlyną aukštį,

Ir skriskit pirmyn tarsi paukščiai,

Mokyklon, išskleidę sparnus,

Palikę mažuosius draugus.

Skaisti vasaros saulė ir kvepiantys jazminų žiedai tarytum byloja, kad atėjo metas vyresniojo amžiaus vaikams atsisveikinti su darželiu. Birželio 12 dieną, šventiškai papuošta salė paskutinį kartą pakvietė būsimus mokinukus- „Kiškučių“, „Naminukų“, „Nykštukų“, „Kačiukų“ ir „Meškučių“ grupių vaikus į pačią spalvingiausią ir daugiausiai emocijų sukeliančią šventę.

Darželio išleistuvės žymi svarbią ribą ir etapą vaikų ir jų tėvų gyvenime – darželinukų atsisveikinimą su nerūpestinga vaikyste darželyje, ruošimąsi rimtesniam žingsniui, t.y. nuo rudens jau sėstis į mokyklos suolą.

Visiems susirinkusiems buvo džiugu stebėti, kaip vaikai skambiai dainavo, išraiškingai deklamavo ir šoko. Žiūrėjome į ugdytinius ir negalėjome patikėti, kad jie užaugo, pasiruošė naujam gyvenimo etapui. Darželio direktorė, D. Kutniauskienė linkėjo vaikams sėkmingo starto mokykloje, o tėveliams – kantrybės ir supratingumo, padedant mokytis būsimiems priešmokyklinukams.

Šventę vainikavo vaikų susitikimas ir šėlionė su Klounu Vytuku.