Lopšelyje-darželyje lankėsi projekto Šilalės, Šakių ir Šiaulių rajonų savivaldybių ikimokyklinio ugdymo mokyklų veiklos tobulinimas“ partneriai
Lopšelyje-darželyje lankėsi projekto Šilalės, Šakių ir Šiaulių rajonų savivaldybių ikimokyklinio ugdymo mokyklų veiklos tobulinimas“  partneriai

2022-01-14 Šilalės lopšelyje-darželyje „Žiogelis“ lankėsi Šakių lopšelio-darželio „Klevelis“ ir Šakių lopšelio-darželio „Berželis“ direktorės Vilija Butikienė ir Lina Viliūšienė, direktorių pavaduotojos ugdymui Eglita Plaušinienė ir Dovilė Kazakauskienė.

Susitikimo metu aptarti 2019-2021 m. vykdyto Europos socialinio fondo lėšomis finansuoto projekto „Šilalės, Šakių ir Šiaulių rajonų savivaldybių ikimokyklinio ugdymo mokyklų veiklos tobulinimas“ (projekto Nr. 09.2.1-ESFA-K-728-02-0056) baigiamieji klausimai. Direktorė Renata Rimkuvienė pristatė projekto rezultatus, kolegoms įteikė priemones. Aptarta projekto nauda, pasidalinta įgyta patirtimi ir ateities perspektyvomis.

Kristina Ačė,

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui