Mamyčių dienai skirta šventė „Dovana mamai“

Yra Žmogus pasaulyje tik vienas

Ir plaka mylinti viena širdis.

Švelniausiom rankom apkabins kiekvieną

Ir nemylėti niekad neišdrįs...

(V. L.)

Visų gražiausias metų laikas – pavasaris. Jis gražus ne tik dėl to, kad gamta pasipuošia žaluma ir žiedais, bet ir dėl to, kad visi sugrįžtame į vaikystę, į prisiminimus, į gimtus namus, kur mūsų laukia sugrįžtančių pats brangiausias žmogus – Mama.

Balandžio 28 – osios popietę visi Šilalės lopšelio-darželio „Žiogelis“ ugdytiniai, lydimi auklėtojų ir jų padėjėjų, sugužėjo į Šilalės kultūros centrą, kur vyko mamos dienai skirta šventė „Dovana mamai“

Šventę pradėjo šokėjai (vadovas Justas Bareišis). Pilnutėlei salei pačius šilčiausius žodžius deklamavo skaitovai iš kiekvienos grupės.

Šventėje dalyvavo ir sveikinimo žodį tarė svečiai: Šilalės rajono meras Jonas Gudauskas, Šilalės rajono savivaldybės administracijos direktorius Raimundas Vaitiekus, Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėja Rasa Kuzminskaitė bei Šilalės lopšelio-darželio „Žiogelis“ direktorė Dalia Kutniauskienė.

Žaisdami ir išdykaudami, susimąstę ir išsigandę meškiukai Tedis (auklėtoja Vida Leščauskienė) ir Barnis (auklėtoja Rasa Žygaitienė) pristatė grupių pasirodymus, kuriems vadovavo muzikos vadovė Genovaitė Pauliuvienė.

Visos šventės metu buvo demonstruojamos nuotraukose užfiksuotos pačios gražiausios vaikučių akimirkos „Kartu su mama“.

Nuoširdžiai dėkojame darželio direktorei Daliai Kutniauskienei už dekoracijas, grimą, direktoriaus pavaduotojai ugdymui Kristinai Ačei bei kultūros centro garso operatoriui Gediminui Pilypui.

Vida Leščauskienė,

Rasa Žygaitienė