Mažieji mokėsi saugaus elgesio gatvėje

Balandžio 27 ir 28 d. Šilalės lopšelio-darželio „Žiogelis“ ugdytiniai dalyvavo naudingame patirtinio ugdymo susitikime su Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Šilalės rajono policijos komisariato Veiklos skyriaus vyresniąja tyrėja (bendruomenės pareigūne) Rasa Sadauskyte ir jos draugu Amsiuku.

Šis susitikimas - Prevencinio saugaus elgesio projekto „Aš saugus“ dalis. Susitikimo metu vaikai prisiminė saugaus elgesio gatvėje taisykles, mokėsi saugiai pereiti gatvę ir džiaugėsi Amsiuku.

Kokie visi rimti ir susikaupę Rasos lydimi ugdytiniai mokėsi eiti per pėsčiųjų perėją, o kiek džiaugsmo buvo, kai Amsiukas plojimais mažuosius vis paskatino drąsiai eiti per gatvę.

Dėkojame vairuotojams, kurie sustojo ir kantriai laukė, kol mes mokomės saugiai pereiti gatvę. Eismas buvo pakankamai judrus, nes ne tik lengvieji automobiliai, bet ir didžiulės mašinos bei motociklai stojo ir laukė.

Be galo dėkojame pedagogėms ir padėjėjoms, kurios nuolatos moko mažuosius ne tik gatvėje, bet ir kitose įvairiose situacijose elgtis saugiai. Raselei ir Amsiukui tariame nuoširdų ačiū už kantrybę, už norą kiekvienam vaikučiui paaiškinti ir parodyti, kaip reikia saugiai elgtis gatvėje.

Tikimės, kad ugdytiniai įgyta patirtimi pasidalino ne tik su savo broliais bei seserimis, bet ir su tėveliais, mamytėmis.

Ačiū „Saulučių“ gr. vaikams, kurie nustebino svečius ne tik šiltais linkėjimais pavasario proga, bet ir nuostabiais darbeliais

Kristina Ačė,
Direktoriaus pavaduotoja ugdymui
Prevencinio saugaus elgesio projekto „Aš saugus“ koordinatorė