Mažųjų „Žirniukų“ STEAM diena

Užklojo baltu patalu Žemelę mūs žiema.

Bet atlėkė išdykėlis lietutis Ir iš sniego liko tik didelė bala...

Štai kokių monų būna žiemą.

Praėjusią savaitę, kai dar buvo galima aptikti balto sniego, "Žirniukų" grupės vaikučiai grupėje įdomiai ir smagiai leido laiką: vyko mažųjų "Žirniukų" STEAM diena!

Vaikučiai tyrinėjo bei eksperimentavo su sniegeliu: stebėjo, uostė baltą sniegelį, klausėsi ar jis skleidžia kokius nors garsus, iš baltojo žiemos karaliaus kūrė patį gražiausią ežiuką! Po to, mažieji "Žirniukai" tapo dailininkais - piešė ant.... sniego!!!

Koks atradimas?! Pasirodo, ežiukas ir sniegas gali būti.... SPALVOTI !

„Žirniukai“ nusprendė, kad spalvotas sniegas yra kur kas gražesnis už baltą, o spalvinti ant jo- laaaabaaai smagu. Baltos spalvos, šaltas, be kvapo, neskleidža jokio garso - štai kiek daug vaikučiai sužinojo apie baltąjį žiemos karalių. Šiek tiek liūdna, kad sniegelis greit pavirto į balutę. Bet mažieji „Žirniukai“ nusprendė, kad sniegas mus dar ne kartą aplankys ir džiugins.

Ikimokyklinio ugdymo mokytoja Inga Mylimienė

Autorės nuotraukos