Struktūra ir kontaktai » Naujienos

Netradicinės Mokslo ir žinių šventės akimirkos
Netradicinės Mokslo ir žinių šventės akimirkos

Rugsėjo 1-osios šurmulys mūsų kieme leido pasidžiaugti nepakartojama vaikyste!!! 


Daug triukšmo, daug juoko, daug judesio! 

 

Dėkojame valdžios atstovei Mero pavaduotojai Linetai Dragienei už sveikinimą lopšelio-darželio bendruomenei.


Ačiū šventės rėmėjams:


Nuostabiai meškutei Levandinai iš Paulikų levandų idilės. Tikimės, kad nuo mūsų didelės meilės, ji jau atsigavo ir sėkmingai lanko kitus vaikučius. 


Norfai tariame ačiū už tirpstančias staigmenas, o verslininkui Donatui Raciui už jų transportavimą iš Alytaus į Šilalę (būtent šventės dieną). Nebereikėjo mums net šaldikliu rūpintis.

 

Mažieji išradėjai Šilalėje (Rita Zabėlė) ačiū už nuostabius ir magiškus eksperimentus. Visi vaikučiai turėjo galimybę pasigaminti magiškąjį gėrimą su sausu ledu. Begalinis AČIŪ, Rita!

 

Lapės kubilai (Ingrida Montvidaitė) ačiū už batutą, ant kurio dūkome nuo ankstyvo ryto iki darbo pabaigos. Kam nepakako 10 min. pgl. grafiką, sėkmingai grįžo ir dūko net po šventės.


Pramogūzas (Vaida Kutniauskaitė) ačiū už smagų burbulų šou. Labai smagiai miklinome reakciją gaudydami burbulus ir išdykaudami rūke.


Vizinga (Singaras Vytartas) ačiū už medalius ir balionus. 


Indrei Lukoševičienei („Voveriukų“ ir „Bitučių“ gr. ugdytinių mamai) ir Vitalijai Liekienei („Kačiukų“ gr. ugdytinio mamai) dėkojame už nuostabias kompozicijas prie įėjimų. Labai smagu, kad mamytės noriai prisideda prie įvairių projektų ir išbandymų.


Visai visai bendruomenei, t.y. tėveliams, mamytėms, močiutėms, seneliams, įstaigos darbuotojams ir net darbuotojų kaimynams, kurie atsiliepėte į prašymą atnešti rudeninių gėrybių. Ačiū jums už rudenines gėles, obuolius, moliūgus ir kt. dekoracijas. Jūs - nuostabūs!!!


Už pagalbą organizuojant šventę ačiū kolegoms Silvai Bytautienei, Linai Gudauskienei, Astai Ignotienei,Simonai Jasienei, Kristinai Kelpšienei, Indrai Macienei, Jolantai Mikalauskienei, Genovaitei Pauliuvienei, Rasai Pudžemienei, Virginijui Čepauskui, Birutei bei Albinui Balsevičiams ir kt.


Jūsų visų dėka, mielieji, mūsų mažiesiems pavyko sukurti nepakartojamas vaikystės akimirkas.

 

Kristina Ačė,
direktoriaus pavaduotoja ugdymui,
pavaduojanti direktorių


Nuotraukos įstaigos darbuotojų

2022-09-05